PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90817}

Przekręt doskonały

Confidence
6,7 8 710
ocen
6,7 10 1 8710
6,0 6
ocen krytyków
Przekręt doskonały
powrót do forum filmu Przekręt doskonały

Jest to przeciętny film z niezłą obsadą, ale scenariusz wcale nie jest taki super interesujący. Jakaś tam grupka robi "super" skok, ale niezbyt to wciąga. Ktoś napisał niżej, że zakończenie jest zaskakujące. Jeśli o mnie chodzi wcale jakoś bardzo zaskoczony nie byłem, poza tym przez cały film nawet specjalnie mnie nie obchodziło jak to się zakończy, a to źle świadczy o filmie. Po prostu - wiało nudą. Dużo bardziej podobała mi się "Włoska robota", "Angielska robota" czy "Plan doskonały". Na dodatek strasznie irytowała mnie rola Hoffmana. Nie było też w zasadzie ani jednej sceny, dla której warto by do tego filmu wrócić w przyszłości. Wyszedł więc po prostu przeciętniak. I taka jest też ocena.

5/10

Gladiatorek

zgadzam się, Dustin Hoffman zagrał fatalnie... chyba, że tak miała wyglądać ta postać...

ocenił(a) film na 4
plnddk

Własnie tak, tak miała wyglądać ta postać - dobrze, że to dopisałeś, i w tej, takiej roli Hoffman wypadł świetnie.
Radzę jeszcze raz zobaczyć sceny z nim.
Zgadzam się do opinii o filmie - kiepski, przesilony - od słowa silenie się; na oryginalność, niesssamowiwitą intrygę itp.

plnddk

niektórzy nie widzą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Gladiatorek

Podpisuję się. Kiepski - kiepska fabuła, kiepsko dobrani, kiepsko zagospodarowani (Hoffman, Garcia), kiepsko grający (główna rola, Hoffman, Weisz) aktorzy. Popłuczyny po Ocean's Eleven.

ocenił(a) film na 6
Gladiatorek

Mi przejadły się już takiego typu filmy.Sąpo prostu powtarzane na jedno kopyto. I już nie zaskakują, człowiek wręcz spodziewa się tego co miało zaskoczyć np : koncowka.

Gladiatorek

A ty co ? - Miesniak w gaciach z plasko czaszkiem ( niskie czolko ! ) ... - homo zdecydowanie ponizej przecietnej !

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 5
Gladiatorek

Dobrzy aktorzy, a mimo to w pewnym sensie klapa filmu jako całości. Zgoda.

Peter2013

niektórzy nie widzą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

Gladiatorek

Przeciętny twój post oj przeciętny.. niektórzy nie widzą dobrego filmu nawet gdy usiądzie im na twarzy.

ocenił(a) film na 5
kotbury

OK. Są gusta i guściki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones