PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90817}

Przekręt doskonały

Confidence
6,7 8 710
ocen
6,7 10 1 8710
6,0 6
ocen krytyków
Przekręt doskonały
powrót do forum filmu Przekręt doskonały

Jake Vig mnie irytował przez cały film, to jego "wiesz", które bez przerwy wtrąca, pewnie to śmieszny powód, żeby nie przepadać za jakimś filmem, ale facet mnie wyjątkowo wkurzał, ma irytujące brzmienie głosu, które może by tak nie drażniło, gdyby facet ciągle nie gadał, ciągle go słychać, i był ciągle taki irytujaco pewny siebie, wiadomo Jake Vig rządzi ;/.

iliria

nie przejmuj sie - obejrz sobie np. " miasto gniewu" i posluchaj Brendana Frasera ten aktor to dopiero ma irytujący głos- totalnie rozbija pare ze scen w tym filmie...

iliria

nie przejmuj sie - obejrz sobie np. " miasto gniewu" i posluchaj Brendana Frasera ten aktor to dopiero ma irytujący głos- totalnie rozbija pare ze scen w tym filmie...

użytkownik usunięty
iliria

Mnie się film bardzo podobał, ale chodzi o Edwarda to się wtrącę - dobry aktor z niego na pewno nie jest (i wątpię czy by w ogóle nim został skoro bierze udział w fatalnych filmach, gdzie on sam niczym nie zaskakuje), ale głos ma bardzo fajny tylko, że sama jego postać jest irytująca i pewnie, dlatego Ci się nie spodobał. W sumie to Ci się nie dziwię, bo wystarczy jedna osoba by całkowicie odebrać sukces danej produkcji, chociaż tutaj nic nadzwyczajnego się nie działo, ale jednak ma swoje atuty szczególnie przekręt, który może i jest oklepany jednakże gdyby się tak nad tym zastanowić to już niczego nowego nie uświadczymy jeśli chodzi o fabułę w nowych produkcjach, ale zawsze można popracować nad oryginalnością i to pomaga by z banalnej fabuły zrobić naprawdę dobry jak i interesujący film. A na dodatek są jeszcze dwie osoby, które spowodowały iż film warto zobaczyć przynajmniej dla takich osób jak Dustin Hoffman i Rachel Weisz.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones