PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 257 982
oceny
8,0 10 1 257982
7,7 41
ocen krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

Uczta dla oczu i umysłu. Świetna rozrywka. Film, w którym jak rzadko kiedy doskonale połączył się potencjał scenariusza, mistrzowska reżyseria, perfekcyjne dobranie aktorów do ról, muzyka idealnie współgrająca ze scenami i klimatem oraz rzemiosło zdjęciowe.

Do tego rzadko spotykane umiejętne połączenie humoru sytuacyjnego (czasem wizualnego) z błyskotliwymi (często purnonsensowymi) dialogami czy kwestiami aktorskimi.

Świetny, oscylujący postacią na granicy realizmu magicznego Brad Pitt (Mickey). Przekonywujący jak rzadko Benicio Del Toro (Franky Cztery Palce) i mocny Alan Ford (Cegłówka). Obsada aktorska pełna wyrazistych osobowości, praktycznie bez słabych punktów i za to z wewnętrzną synergią. Każda postać podnosi jakość i dynamikę zdarzeń.

Dzisiaj film pewnie oceniałbym na '9' ale mając na uwadze, że jest to obraz sprzed kilkunastu lat - pełna '10'.

ocenił(a) film na 10
Gregory_deVar

Zgadzam się z każdym słowem. Film genialny, skończony, doskonały. Ogladałem go z 20 razy. Po raz pierwszy w USA, w kinie i byłem załamany, ze połowy nie rozumiem. Na szczęscie amerykanie obok nie rozumieli jednej-trzeciej... :-)

JABOL666

Haha;)
Czyli Ty rozumiałeś 50%, a głupi amerykanie 67%.;)

ocenił(a) film na 10
willet

Dzięki, zawsze byłem słaby z matematyki ;-)

Gregory_deVar

Ta komedia wygrała. cały tekst to jeden wielki cytat, nie umiem wspomnieć żadnej sceny bo każda była najlepsza :D śmiech bez końca dawno się tak nie uśmiałam :D :D

Gregory_deVar

Nie pozostaje nic innego jak się zgodzić. Nie wierzę, że jakoś do tej pory nie miałem okazji obejrzeć przekrętu. Ten film jest genialny!

_Zero_

Przekonaliście mnie :) dzisiaj obejrzę

ocenił(a) film na 9
Gregory_deVar

Najlepszy film w tym gatunku.

ocenił(a) film na 8
Gregory_deVar

Oglądałam wczoraj :) i film faktycznie jest super ^^ Zupełnie co innego niż się spodziewałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones