PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1314}

Przeminęło z wiatrem

Gone with the Wind
7,9 108 125
ocen
7,9 10 1 108125
8,1 25
ocen krytyków
Przeminęło z wiatrem
powrót do forum filmu Przeminęło z wiatrem

Nie mam pojęcia dlaczego ten film jest dopiero na 40. miejscu. Czy ludzie powiariowali na tym forum ??? Przecież to KLASYK i do tego z 1939 roku !!!!

Mister_Sowa

Co prawda jest stary ale piękny :) / to był dopiero romans \ i ten zabójczy wąsik Clarcka Gable'a

Mam niecałe 18 lat a jaram się takimi filmami jak Snoop Dogg jara zielsko \ JOł i Pozdro dla fanów tego filmu \ oczywiście 10/10

ocenił(a) film na 9
Mister_Sowa

Dokładnie. Ludzie powariowali na tym forum. Nie widzą, co dobre. Gratuluję rozumu. Przynajmniej jedna osoba.

ocenił(a) film na 10
Triko80

Stare dobre kino jest najlepsze... tak samo jest ze starem polskim kinem - tutaj pasuje powiedzenie "dobre bo polskie". Dlaczego te wszystkei stare produkcje są tak wielkie, a zarazem tak trudno dostępne? Jakaś porzadna firma powinna wypuścić mnóstwo takich klasyków jak Przeminęło z wiatrem i cały wianuszek innych małopopularnych tytułów na DVD oczywiście w atrkcyjnej cenie.
Bo niestety TCM nie wystarcza, choć gdyby nie ten kanał, to szczerze telewizja kablowa leżałaby już w rynsztoku kiczu, fajerwerków i napalonych fanatykow Matrixa.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
akira894

Dokładnie. Firmy inwestują tylko w to, co im zysk przynosi. Ale w zasadzie to nie ma się czemu dziwić, bo każda firma chce zarobić i to normalne, ale w zasadzie my jesteśmy w kiepskiej sytuacji. Chociaż z drugiej strony jeżeli takie filmy byłyby dostępne wszędzie to może nie mielibyśmy takiej radochy, że mimo że film jest trudno dostępny to my i tak jakimś cudem mogliśmy go obejrzeć, co? :)

ocenił(a) film na 10
Triko80

No nie wiem... W ogóle nie kręcą mnie takie superprodukcje typu "Tylko mnie kochaj", które można kupić wszędzie i za śmieszne pieniądze. Gdy jakaś firma wypuściła klasyki, to na pewno bym coś kupiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones