PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399213}

Przerwane objęcia

Los abrazos rotos
7,3 42 228
ocen
7,3 10 1 42228
6,7 16
ocen krytyków
Przerwane objęcia
powrót do forum filmu Przerwane objęcia

Rozczarowanie

ocenił(a) film na 5

Pierwszy film Pedra, ktory mnie wynudził, nie zaskoczył, nie zachwycił i mną nie wstrząsnął.

ocenił(a) film na 6
swiatoszalal

Podpisuję się po tym. Film widziałam trzy razy, za każdym razem w ramach maratonu w Multikinie. Za pierwszym razem się wynudziłam, ale cały czas liczyłam na jakieś zaskoczenie, coś co odbiega od szeroko rozumianej ''normalności'', jednym słowem czekałam na to, do czego przyzwyczaił mnie Almodovar. Niestety się nie doczekałam. Idąc po raz 2. i 3. na maraton, gdzie miał być wyświetlany, bolała mnie głowa na myśl, że znowu będe musiała przez to przechodzić, ale miałam też nadzieję, że odkryje w nim coś, czego nie widziałam wcześniej. Niestety, znowu rozczarowanie. Oceniłam na 6*, głównie dlatego, że dzięki niemu jeszcze bardziej doceniłam udane dzieła Pedra. ''Przerwane objęcia'' mogę podsumować stwierdzeniem ''50% Almodovara w Almodovarze''

ocenił(a) film na 8
Azzurro

Z takim podejściem? Nie dziwię się. ;p

ocenił(a) film na 6
Troublesome

Z jakim podejściem?
Wysokimi oczekiwaniami w stosunku do reżysera, który przyzwyczaił mnie do swojego warsztatu?
Film widziałam tak dawno temu, że mało co z niego pamiętam. Może dzisiaj, po ponownym oglądnięciu, oceniłabym go inaczej, ale jakoś nie ciągnie mnie, żeby sobie przypomnieć ;)

ocenił(a) film na 8
Azzurro

Również widziałem go dawno temu i prawie nic nie pamiętam. Zaliczałem wtedy filmy Almodóvara jeden za drugim i sądząc po ocenie(dałem 8 <3) - podobało się. :) Być może zawyżyłem notę przez wzgląd na Penelopkę, którą wtedy ubóstwiałem, a w tym obrazie była przeurocza. ;p Niemniej jednak cenię go bardziej - aniżeli "Pepi, Luci, Bom i inne dziewczyny z dzielnicy" czy chociażby "Przelotnych kochanków".

ocenił(a) film na 6
Azzurro

A co polecasz tego reżysera?

ocenił(a) film na 6
aronn

Nie jestem zagorzałą fanką Almodovara, więc nic szczególnego nie polecę. Kilka lat temu miałam na niego ''fazę'' i obejrzałam prawie wszystkie dostępne filmy, ale opinie o poszczególnych tytułach zatarły się już w pamięci ;)

ocenił(a) film na 4
swiatoszalal

Dokładnie, film nudny jak flaki z olejem.

ocenił(a) film na 7
swiatoszalal

Dla mnie takim filmem o którym piszesz było "Wszystko o mojej matce".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones