PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877675}
6,1 7 436
ocen
6,1 10 1 7436
Przerwany lot
powrót do forum filmu Przerwany lot

Świetny

ocenił(a) film na 8

Znacznie lepszy niż się spodziewałem. Przede wszystkim cały czas trzyma w napięciu i coś się dzieje.

ocenił(a) film na 8
Rapid_1930

Ja bym też pochwalił nieprzewidywalność. Na początku myślałem że cały film będzie się działo w powietrzu a tu jeb i katastrofa.
Potem sądziłem że fabuła oprze się o konflikt z tym aresztantem - że ucieknie i będą się ganiać w dżungli - okazało się koniec końców zbratali się by uratować pasażerów.

No i Pilot fajnie napisany - twardy chłop ale w odróżnieniu od czarnego zabijanie ludzi nie było dla niego łatwe

dezertx

fajnie ze spoilerujesz

ocenił(a) film na 8
dezertx

W punkt !
Od siebie dodam, że filmów o podobnej tematyce nakręcono już setki albo nawet tysiące i zwyczajnie trudno zaskoczyć widza czymś nowym a mimo to film trzymał w napięciu do końca ! Oczywiście "filmwebowi eksperci" i "znawcy awioniki", muszą się "intelektualnie wyrzygać", bo film naciągany, bo samolot, bo pilot, bo to, bo tamto, bo sramto...
Polecam obejrzeć ten film - jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji.

ocenił(a) film na 8
HKwinto_40

PS.: ten film miał budżet $25M - co w porównaniu z osiągniętym efektem w mojej opinii zdecydowanie świadczy na jego korzyść.

ocenił(a) film na 8
Rapid_1930

Typowy dobry film w wykonaniu Butlera. Dużo akcji przy survivalu. Fajnie się oglądało.

Mick1947

To niespodzianka. Bo generalnie ostatnie filmy z Butlerem były przecietne. A uwielbiam go od 300 i Law Abiding Citizen.

ocenił(a) film na 6
Rapid_1930

Raczej bym powiedział, że dokładnie taki, jak się można spodziewać. Scenariuszowo do bólu przewidywalny, akcji nie ma nawet tak za wiele. Ale Colter i Butler bardzo rzetelnie grają, szkoda że im żadnej sceny takiej rozbudowującej więź nie dali. Ale przynajmniej film szybko się kończy i faktycznie całkiem sprawnie się dzieje. Przyzwoity poziom średni.

Rapid_1930

Gdzie można obejrzeć ten film ?

natalia_hecht3

filman.cc

Rapid_1930

Samolot+ elementy Far Cry 3...

ocenił(a) film na 8
Rapid_1930

Zgadza sie,;) Rzeczywiście mocny, ja polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones