PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312897}

Przesilenie

Solstice
5,8 7 485
ocen
5,8 10 1 7485
Przesilenie
powrót do forum filmu Przesilenie

Nic nowego. Co trzeci Amerykański horror jest o tym samym. Różnica jest tylko w drobnych szczegółach. Czy ten naród nie potrafi zrobić czegoś nowego??? Kompletna beznadzieja. Dałem 3/10 tylko i wyłącznie za American Pit Bull Terriera ,bo obudziło mnie jego szczekanie i dzięki temu dotrwałem do końca filmu. Nie polecam,chyba ,że dla młodzieży.

ocenił(a) film na 3
frugosz

Zgadzam się! Nie wiem jakim cudem ten film ma az tak wysoka ocene... To juz " Mama" jest mega lepszym horrorem a ma ocene 5.9.. Kpina :)

femmepl

Zgadzam sie w zupelnosci "Przesilenie" jest gorsze od "Mamy" i te noty na filmweb czasem mnie doluja.

Czy dla mlodziezy owszem ale raczej tej lubiacej "zmierzch" itp, i ten watek milosny na koncu ach laski na to leca ala zyli dlugo i szczesliwie.

Ode mnie na koniec do aktorow nic nie mam scenografi i reszty tez nie ale sceny powinny byc w moim odczuciu bardziej drastyczne. Na koniec film nie najgorszy ale rowniez nie najlepszy. Jesli ktos ma ochote moze smialo obejrzec ja jestem swiezo po seansie i raczej film mnie nie zaskoczyl ale przyjemnie sie mi go o dziwo ogladalo :)

Widzialem gorsze filmy dlatego dam mu 6 za ciekawy ale jednak nie do konca wykorzystany pomysl :)

ocenił(a) film na 2
frugosz

Straszna męczarnia, moje najdłuższe 1,5 godziny od dawna.
Polecam ludziom bojącym się błota i cieni.

frugosz

,,ten naród '' a jakie filmy kręci ta polsza nędzna ? albo jakieś wieczne romantyki albo klną jak szewcy. Może nie każdy film z USA jest mocny chociaż dla polaków nie ma dobrych filmów na ponad 100 recenzji nie znalazłem jakiejś marudy ale da się obejrzeć i przez całe życie oglądasz 97 % filmów pewnie które wypuszcza ,, ten naród '' bo twój naród nawet do skali 0 nie dosięga tam się liczy od -10 do 0 (mówię twój bo ja się wstydzę przyznać że jestem polakiem. )

ocenił(a) film na 5
Prezess20

Mi się wydaje, że jesteś pedałem, dlatego takie zdanie masz.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

A ty kim dziecko avengers :D

ocenił(a) film na 5
katarzyna_czyzyk

Najgorszym koszmarem takich jak ty.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Jakiś trans-prawak :D słowo naród kojarzy mi się z jakimś rakiem czymś obrzydliwym.

ocenił(a) film na 9
katarzyna_czyzyk

No nie myliłam się masz w ulubionych avengers.

ocenił(a) film na 5
frugosz

Myślałem, że to już kolejny komentarz o malkontenctwie i czepialstwo do polskiego kina, beka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones