PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121935}

Przez ciemne zwierciadło

A Scanner Darkly
7,2 22 965
ocen
7,2 10 1 22965
6,5 13
ocen krytyków
Przez ciemne zwierciadło
powrót do forum filmu Przez ciemne zwierciadło

Mianowicie temu ,że niezależnie od tego kogo gra Downey Jr, czy jest biały czy czarny, prawdziwy czy animowany to jest świetny w każdej roli. Daje 8/10 ponieważ film bardzo mi się podobał z wyżej wymienionego powodu ale nie tylko. Był bardzo ciekawy, klimatyczny i na pewno jedyny w swoim rodzaju.

ocenił(a) film na 9
kaczan777

Robert Downey Jr to niesamowity facet jest. Szkoda, że narkotyki wyrwały mu taki kawał możliwości aktorskich, bo mógł osiągnąć dużo, dużo więcej ; )

Sheisha

Sam sobie wyrwał. Narkotyki mu wyrwały?!!! Pffff

ocenił(a) film na 9
przemo8998

Nie chciałam, by to zabrzmiało, jakbym go usprawiedliwiała... Chodziło mi o to, że jego decyzje w tej sprawie sprawiły, że stracił mnóstwo szans. Stricte o to,. że przez jego problemy z narkotykami. Ale dla mnie to jasne, że sam się w nie wplątał ;)

Sheisha

no i spoko śpiewa. Polecam płytę "Futurist"

Sheisha

A może nie byłby takim dobrym aktorem gdyby tego wszystkiego nie przeżył?

ocenił(a) film na 7
malpa1985

Ale z Ciebie przewrotna... małpa ;-)

ocenił(a) film na 5
malpa1985

Mam dokładnie takie same przemyślenia :)

Sheisha

Właśnie wszystko przez te prochy,a raczej dzięki nim.

kaczan777

dobrze piszesz...ostatnio zobaczyłem go w "Jajach w tropiku" i potwierdzam twoją opinię:)

ocenił(a) film na 8
kaczan777

Przez takich jak ty filmy mają gówniane oceny. Chcesz ocenić aktora to oceniaj w odpowiedniej zakładce a nie na filmie.

użytkownik usunięty
kaczan777

oceniasz film przez pryzmat aktora? Robert Downey Jr zagrał świetnie, ale film był słaby

Widzę, że trochę źle zostałem zrozumiany, na pewno nie oceniłem tego filmu przez pryzmat Roberta Downeya Jr. Zresztą napisałem dlaczego film ten dostał ode mnie taką a nie inną ocenę. Oceniając filmy nie kieruje się tym, że skoro gra tam aktor którego bardzo lubię film dostaję wysoką ocenę. Jaja w tropikach oceniłem na 4 chociaż Downey zagrał tam świetnie jednak cały film według mnie był bardzo przeciętny żeby nie powiedzieć słaby.

użytkownik usunięty
kaczan777

spoko. rozumiem. mi się akurat ten film nie podobał. tzn klimat mial, kreska też fajna, ale nie wciągnął mnie, nie kupił. no ale Robert zagral swietnie, jak zawsze zresztą.

kaczan777

RDJ forever ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones