PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121935}

Przez ciemne zwierciadło

A Scanner Darkly
7,2 22 969
ocen
7,2 10 1 22969
6,5 13
ocen krytyków
Przez ciemne zwierciadło
powrót do forum filmu Przez ciemne zwierciadło

Muzyka do filmu

ocenił(a) film na 10

Ma ktoś może do udostępnienia soundtrack ?

Trevor_Green

muza w filmie to glownie Thom Yorke i Radiohead

ocenił(a) film na 10
H4C37

głównie ? jest tylko jeden kawałek Yorka- Black swan.
Chodzi mi o kawałki w stylu "Little blue flowers"

ocenił(a) film na 8
Trevor_Green

a ja właśnie przeczytałem, że jest jeszcze "The Amazing Sounds of Orgy"

użytkownik usunięty
Trevor_Green

niech to dunder świśnie ale mam nadzieje ze nie za pozno ^^
wyaplołdowałam, zapraszam do ssania ;P
http://rapidshare.com/files/270943645/A_Scanner_Darkly_SoundTrack_-_2006_.rar.ht ml

enjoy

ocenił(a) film na 10

chwała CI ;) Bardzo zależało mi na tym soundtracku. Wielkie dzięki.

użytkownik usunięty
Trevor_Green

jajx przepraszam za zwloke ale cos pokombinowalam z komputerem i cos mi powyskakiwalo lol\ sluze uprzejmie jakby cos jeszcze bylo potrzeba to pokombinuje bo kombinowac trzeba i wogle. pozdraiam

ocenił(a) film na 6

Czy można prosić o odświeżenie linka? W sumie brakuje mi kilku tracków, ale wolałbym mieć wszystko jednej jakości... Z góry dziękuję!

użytkownik usunięty
Trevor_Green

Ja mam cały Soundtrack z filmu i przesłuchałem go już dobre z 5 razy! Muzyka jest niesamowita, to jest czysta magia, taka psychodela że szok. Film widziałem 3 albo 4 razy i jest prześwietny, film i muzyka to czyste arcydzieło, brak mi słów bo opisać majstersztyk wykonania tego tworu. Książki nie czytałem, więc się nie wypowiadam, ale film kozak. Trzeba obejrzeć pare razy, żeby wyłapać wszystkie smaczki ^^

ocenił(a) film na 10

Smaczki to są dopiero w książce. Film oczywiście świetny, ale książka 10x lepsza (co nie zmienia fakty że to dotychczas najlepsza ekranizacja prozy PKD).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones