PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121935}

Przez ciemne zwierciadło

A Scanner Darkly
7,2 22 969
ocen
7,2 10 1 22969
6,5 13
ocen krytyków
Przez ciemne zwierciadło
powrót do forum filmu Przez ciemne zwierciadło

Kilka lat temu oglądałem film zrobiony w podobnej technice, i za nic nie moge sobie przypomnieć jego tytułu. Główny bohater spotykał na swojej drodze osoby z którymi prowadził filozoficze rozmowy... chyba doświadczał on podróży astralnych... film z pogranicza snu i jawy. Niestety niewiele pamiętam taki już mój los, krótka pamięć :) Licze na pomoc. Może ktoś pociągnie wątek o jakieś swoje skojarzenia i dojdziemy do sedna sprawy, gdyż z chęcią film bym sobie odświeżył gdyż jest tego wart.

ocenił(a) film na 9
buntownik83

może chodzi Ci o "Walking Life"? ;] Jeszcze go nie oglądałem, ale wydaje mi się że to będzie to, czego szukasz

ocenił(a) film na 8
spam11

Oj nie dość, że krótka pamięć to jeszcze zaawansowana głupota.Tak to chodzi o ten film :) dzięki.nie wiem jak go przeoczyłem bo sprawdzałem filmy nakręcone wcześniej przez Linklatera.A co do samego Waking Life to polecam, oczywiście jeśli nie masz problemów z tym, że film nie jest łatwy w odbiorze. Czytając od czasu do czasu recenzje, pękam ze śmiechu jak się zarzuca filmowi, że jest przeintelektualizowany, a zaraz potem ktoś inny dorzuca, że skadże znowu ten film jest właśnie "niedointelektualizowany".
Słowem polecam.na mnie zrobił wrażenie.
Pseudointelektualista

buntownik83

ludziska skad macie walking life?? musze ten film obejrzec! dajcie jakis cynk bo go nie ma nawet na filmwebie a co dopiero na jakis warezach;/

ocenił(a) film na 9
Miki_

'Waking Life', nie 'Walking'. :)
I można go zmułkować, znaczy się, ściągnąć przy użyciu emule. ;)
Ale ciężki to film, ciężki... Choć podobał mi się. Jednak mniej niż 'Przez ciemne zwierciadło.'

Pytajaca

dzieki! wlasnie przez ta jedna literke nie moglem go znalezc:) ale juz go mam i jest bardzo dobry;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones