PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121935}

Przez ciemne zwierciadło

A Scanner Darkly
7,2 22 969
ocen
7,2 10 1 22969
6,5 13
ocen krytyków
Przez ciemne zwierciadło
powrót do forum filmu Przez ciemne zwierciadło

http://www.moviesonline.ca/movie_review_detail.php?id=1272 [www.moviesonline.ca/mov ...]

Albertino

To jest bardzo dobra recenzja jeśli jest "autentyczna", dziwne że tak szybko się pojwiła, no ale jest to jak najbardziej możliwe. Dużo zachwytów ze strony recenzenta, mam nadzieję że wszystko bedzie ok, tym bardziej że jest-będzie to produkcja ciężka do przyswojenia. Niedawno przypomniałem sobie lekturę książki i jesli tak będzie wyglądał ten film jak pisze o nim ten recenzent to z odzwierciedleniem atmosfery ksiażki Linklater poradził sobie dobrze "He's not exactly sure what is real, and what we witness is his degradation through this world. Paranoia sets in, big time. I won;t tell you where the story ends up, but it is definitely not what you'd expect. Thankfully, it's also not a mindless ending, or an ending that's changed to entice masses, like most of Dick's work". Rożnie bywa z tymi pierwszymi recenzjami (czasami są świetne a pożniej wychodzi wielkie nic, chociaż temu filmowi to nie grozi), tym bardziej że "facet" jest wielkim fanem Linklatera, stronniczość itd. Też bardzo lubię tego reżysera, szkoda że tak mało znany w Polsce i mam nadzieję że będzie to świetny film. Dzięki za link

Mejwen

Cóż, proszę bardzo :)
Ja także czekam na film, bo ekranizacje Dicka zawsze (prawie) są warte uwagi.

ocenił(a) film na 10
Mejwen

w stanach też nie jest bardzo znany......................... .............................. ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones