PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121935}

Przez ciemne zwierciadło

A Scanner Darkly
7,2 22 969
ocen
7,2 10 1 22969
6,5 13
ocen krytyków
Przez ciemne zwierciadło
powrót do forum filmu Przez ciemne zwierciadło

jest to najlepsza ekranizacja powiesci dicka, (jesli by zalozyc ze łowca androidów to adaptacja nie kompletna). wizualnie film wyglada bardzo dobrze nie mam nic do zarzucenia technice rotoskopowej w tym filmie, pasuje jak ulał. muzyka - golden arm trio + radiohead i thom yorke swietnie pasuje do filmu, film okreslany jako science fiction, a tak naprawde mało w nim sf, nie ma jakiejs nowoczesnej technologii itp. tylko narkotyk - substancja D. Aktorzy - Keanu spisał sie na medal, tak jak robert downey jr świetnie graja. jestem fanem dicka i nie mam nic do zarzucenia temu filmowi, można sie niezle posmiac, i wzruszyc do lez podczas koncowki filmu. masterpiece 10/10

ocenił(a) film na 9
mil_2

Zgadzam się, aż żal patrzeć, że film nie dostał żadnej nagrody. A brak nominacji do globów dla Keanu i Downeya to już hańba.

ocenił(a) film na 10
Szajba

racja, a oscara dostal film dla dzieci jesli sie nie myle "auta", przez ciemne zwierciadlo nawet nominacji nie dostalo... ale to pewnie przez tematyke filmu.

ocenił(a) film na 10
mil_2

Mnie też się strasznie podobał ten film. Jest genialny ;) Ciekawa tematyka, znakomita gra aktorska. Czego więcej możemy oczekiwać ;)
pozdr.

ocenił(a) film na 10
Metaxa



w dzisiejszych czasach kazdy powinien miec broń...
hu? moa?
booooom!
hmm w zasadzie ten tłumik nie stłumił dźwięku tylko go pogłośnił...
ale chyba juz wiem jak temu zaradzić.

cokolwiek teraz zrobisz, dla nas to będzie tłumik bo jesteśmy głusi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones