PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282342}
6,9 3 031
ocen
6,9 10 1 3031
Przybyli ułani...
powrót do forum filmu Przybyli ułani...

Superseria

ocenił(a) film na 10

Udało mi się obejrzeć wszystkie tytuły Świąt Polskich. Przybyli ułani jeden z lepszych. Wielka szkoda, że tylko raz wydano na dvd czekam na reedycję.
Zwracam uwagę na wspaniałą grę Burczyka.

ocenił(a) film na 7
andih

Też obejrzałem wszystkie.Dla mnie najlepsze są Żółty szalik i Cud purymowy.

ocenił(a) film na 10
Znawca kina

Dla mnie nr 1 to Królowa chmur i wspaniała Szaflarska oraz Biała sukienka i początki kariery aktorskiej Kalusa!!!

ocenił(a) film na 7
andih

a dla mnie Królowa chmur i Barbórka to dwa najsłabsze filmy tej serii,dałem tylko 5/10

ocenił(a) film na 10
Znawca kina

To kwestia gustu. Generalnie wspaniały pomysł serii, wielka szkoda, że na te filmy trzeba ,,polować" , a TVP puszcza chłam, a dobre filmy późną nocą a szczególnie z niedzieli na poniedziałek.Pozdro!

ocenił(a) film na 7
andih

jeśli chodzi o późną porę to ja się ratuję nagrywarką,ale w TVP najbardziej denerwuje mnie to,że niektóre filmy można zobaczyć kilkanaście razy w roku na różnych kanałach np.Znachor,Miś,Pułkownik Kwiatkowski(to bardzo dobre filmy oczywiście,nic do nich nie mam) a np.na Dekalogi Kieślowskiego,żeby powtórzyli całą serię czekam już 2-3 lata.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
andih

Z całej serii widziałam tylko "Ułanów..." - ale produkcja jest genialna, taka polska ;) Bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć pozostałe filmy z tej serii.

ocenił(a) film na 8
andih

Polecam także spoza cyklu
"Wigilijną opowieść" Piotra Trzaskalskiego z Andrzejem Chyrą,
i
"Nieznana opowieść wigilijna" z Piotrem Machalicą.
https://www.filmweb.pl/film/Nieznana+opowie%C5%9B%C4%87+wigilijna-2000-8121

ocenił(a) film na 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones