PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831662}

Przyciąganie 2

Vtorzhenie
5,9 1 378
ocen
5,9 10 1 1378
Przyciąganie 2
powrót do forum filmu Przyciąganie 2

przyszłość

ocenił(a) film na 8

"Przyciąganie 2" Jak Rosjanie zrobią film to i USA sie skryje. W filmie prawda na przyszłość jak bedzie wyglądała. A muzyka na napisach rewelacyjna, aż nie chciało sie wstawać...

ocenił(a) film na 9
rysiu266

Piszesz o Billie Eilish czy tych utworach dalej?

Dla mnie ten film to Ruscy Romeo i Yulia tylko Montecchi to UFO imieniem RA a Capuletti to KGB. Akcja, efekty + humor (dzieciak z dronem, pasażerowie na gapę, po od wódki z kosmitą czy niektóre dialogi). Scena z racuchami w chatce najlepsza ;) - taka jakaś swojskość bije z tego filmu.
Jakieś głupotki były jak no. telefon do ojca, ale zaraz się o nich zapomina bo akcja leci do przodu.
Efekty jak w Transformers.
Fajny scenariusz - kilka wątków się plącze, nowa postać ochroniarza bardzo fajnie pomyślana, jest też furtka do trzeciej części.

Aż żal że nie można było tego zobaczyć w kinie :/


Polecam też Avanpost (trochę jak Kierunek noc tylko lepsze) - ruskie sci-fi -akcji. Przez 1h nie wiadomo o co chodzi! Budowanie napięcia przed pierwszym atakiem iście spielbergowskie. Wizualnie trochę jak BR2049. Bombą

ocenił(a) film na 8
dezertx

no o tej właśnie, tej pierwszej nucie. Podziękowal. A co do filmu "Avanpost" nie umie znaleźć ale 2ipoł h ? Nie nudzi?? Czy warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 9
rysiu266

https://www.filmweb.pl/film/Avanpost-2019-853311

ocenił(a) film na 9
rysiu266

Mi się tam podobał bo nie było wiadomo o co cho? przez pół filmu i byłem ciekawy rozwiązania zagadki

ocenił(a) film na 8
dezertx

gdzieś ten film widział z napisami , bo w sieci online jestna rosyjskiej stronie bez napisow..

ocenił(a) film na 9
rysiu266

Na torrentach znalazłem - nic nowego nie wychodzi z USA to trza sobie radzić.

Nie wiem czy są napisy polskie, ja widziałem z angielskim dubbingiem (o dziwo dobrym) i angielskimi napisami bo tam proste słownictwo jest - to nie dramat sądowy ;) po eng jest chyba inny tytuł tego filmu. Jak dam radę wyśle ci linka z domu

ocenił(a) film na 8
dezertx

no wiem ze inny tytuł ale i tak nima,

ocenił(a) film na 9
rysiu266

na torrentgalaxy . to wpisz the blackout i jest. tylko nie patrz na screenshoty bo spoilery jak byk ;)
napisy na opensubtitles

ocenił(a) film na 4
rysiu266

a co tu? zaczyna się naganianie na słaby film? kupa bzdur i CGI... i w sumie film o niczym... pewnie będzie część dalsza, oby z mniejszą ilością bzdur typu ratujmy tysiące ludzi pięcioma helikopterami... omg... notabene, widzę, że dobrze się języka polskiego nauczyliście albo... google jednak dopracowało translator ;)

ocenił(a) film na 8
VanKert

A ty jesteś chyba jakiś ułomny,

ocenił(a) film na 4
rysiu266

jestem jaki jestem, trudno powiedzieć ale na 100% inteligentniejszy od ciebie...
a ty widzę masz tu dyżur z rana... ile płacą? ;)

ocenił(a) film na 9
VanKert

hahaha, ruscy agenci robią propagande na filmwebie, a może i sam Putin? - czyś ty się chłopie z Macierewiczem na mózgi zamienił? :D

Film jest świetny w kategorii blockbuster - wizualnie nie ustępuje filmom typu Transformers, kiepskie CGI to miał smok z Wiedźmina XD jest zabawnie, jest rozmach, postacie da się lubić więc chwalimy. Jakby ten film zrobili chińczycy żydzi czy nawet marsjanie to też bym chwalił.

ocenił(a) film na 4
dezertx

możesz sobie chwalić... choć twoja ocena jest nic nie warta... nie chce mi się gadać z kimś kto takim filmikom daje ocenę 9/10... wybacz... co do ruskich? wcale bym się nie zdziwił, biznes to biznes... na takie filmiki, które można obejrzeć ale nie warto płacić trzeba naganiać ;) a akurat w sieci ich dużo... za dużo i wszędzie... ;)

ocenił(a) film na 4
dezertx

i ja się nie czepiam CGI, czytaj ze zrozumieniem :P napisałem, że film nie ma dobrej fabuły ma w sumie tylko CGI (choć nie przesadzajmy, że jakieś super), film wygląda jak łącznik z 3 częścią, która zapewne będzie... aktorstwo na marnym poziomie, choć ciutkę lepiej jest niż w 1... dlatego ode mnie ma już całe 4... :) i jeszcze jedno - ten film powinno się oglądać z dubbingiem, ot tych niektórych zaciągnięć i specyficznej ruskiej mowy łeb boli :P :) tak, że się ciesz... ja musiałem tego słuchać... brakowało mi tylko urrraaaa... za swoboduuuuu... itp :P

ocenił(a) film na 4
VanKert

a jednak nie, inny film widziałeś z dubb... a ten? powiem tak: były momenty, że mi się podobał ale zaraz jakaś bzdura wchodziła i zamazywała poprzednie wrażenie... dla mnie SF musi mieć sens, nie może być w nim dużej głupoty - a tu była, niestety... jak choćby te helikoptery ratujące?? ludzi lol - ruska akcja na medal heh

ocenił(a) film na 9
VanKert

No bo widzisz amerykanie jak kręcą film to są w nim szlachetnymi bohaterami i ratują świat, jak ruscy kręcą to robią ruskich ratujących świat.
Tylko Polacy wiecznie się kajają i przepraszają za wszystko zamiast robić swoją propagandę ;)

ocenił(a) film na 4
dezertx

co do chończyków, są ciut lepsi jak widać...
https://www.filmweb.pl/film/W%C4%99druj%C4%85ca+Ziemia-2019-823829

ocenił(a) film na 9
VanKert

dzięki sprawdzę, ale ostatni "hit" Twierdza Szanghaj był fatalny

ocenił(a) film na 4
dezertx

sprawdź, ja jestem dość surowy - dałem 5/10... czyli o oczko wyżej niż tu :P ;)

ocenił(a) film na 8
VanKert

To faktycznie jesteś dziwny skoro tam dałeś oczko wyżej a głupot więcej.

ocenił(a) film na 4
Pentium_D

jednak mniej... i CGI lepsze...

ocenił(a) film na 4
dezertx

ostatnio jak na lekarstwo dobrego SF... dla mnie te dwa dobrze się oglądało: https://www.filmweb.pl/film/Wiwarium-2019-831659 i https://www.filmweb.pl/film/Jestem+matk%C4%85-2019-829669

ocenił(a) film na 9
VanKert

Dzięki dodam do listy. Z Netflixa to dobrze mi się oglądało TAU - taka tam bajka o sztucznej inteligencji i dziewczynie (Maika Monroe jest fajna ;)

ocenił(a) film na 4
dezertx

widziałem... ani dobry ani zły ;) można obejrzeć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones