PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451055}

Przygody Tintina

The Adventures of Tintin
7,0 33 323
oceny
7,0 10 1 33323
7,2 22
oceny krytyków
Przygody Tintina
powrót do forum filmu Przygody Tintina

Czytając oceny, które były w większości pozytywne oraz po reklamach spodziewałam się
czegoś o wiele lepszego... Niestety jest to typowo komercyjny film z humorem, który może
rozśmieszać tylko małe dzieci. Szczyt komercji i efekciarstwa z której Spielberg jest znany,
jednak trzeba zaznaczyć, że jest w niej mistrzem:) I nawet TinTina dało się obejrzeć dość
przyjemnie pomimo to. Jednej rzeczy tylko nie mogę wybaczyć a mianowicie obleśnej
animacji, wiem wiem pewnie zaraz się na mnie rzucą ludzie, którzy tu pisali, że animacja
jest piękna. Jednak to tylko kwestia gustu i w moim odczuciu twarze bohaterów były
odrażające... Zbyt przypominały prawdziwych ludzi a animacja jest po to aby stworzyć własny
świat i bohaterów, przynajmniej ja to tak czuje. Nie na siłę próbować tworzyć
odzwierciedlenie rzeczywistości bo wtedy po co robić animację?! Z kolei niektóre postacie
jak Ci policjanci byli wysoko karykaturalni z wyglądu co było istnym paradoksem, jakby byli
wyjęci z innego filmu:/ A np. animacje w Jak wytresować smoka uważam za genialną, tam
każda postać jest nieco karykaturalna i to jest fajne, zachowana równowaga - w TinTinie mi
jej zabrakło.

ocenił(a) film na 8
ForeverLoveDisney

Emmm.... a Obejrzyj sobie stare bajki disneya, i nowe bajki disneya... piekło do nieba, Odrzucają mnie karykaturalne postacie w animacjach. Teraz wszystkie animacje sa tak robione, więc miło jest obejrzeć film który nie ukazuje osób w sposób karykaturalny. Wg mnie animacja świetna bo własnie bliska ideałowi z początku wydawało mi się, że postacie prawdziwe są. a teraz cytat "twarze bohaterów były
odrażające... Zbyt przypominały prawdziwych ludzi" Czyli Twoja twarz jest odrażająca bo przypominasz hmm człowieka? jak twarz człowieka może być odrażająca .. damn to jest własnie czepianie się byle gówna

ocenił(a) film na 7
DarkBartek

jak kolega wyżej
były momenty w których miałem wrażenie iż oglądam film z prawdziwymi aktorami a nie dzieło grafików i za to wielkie pokłony w stronę twórców tej animacji, obok rango najlepiej zrobiona animacja filmowa w historii kina
nie wiem jak taki majstersztyk można porównywać do odrażających, u mnie co chwile wywoływały fale podziwu

ocenił(a) film na 8
peeszet

tak swoją drogą nie uważam tego za film dla dzieci :D Jak koleżanka napisała "Niestety jest to typowo komercyjny film z humorem, który może
rozśmieszać tylko małe dzieci." Właśnie nie wiem czy małe dziecko zrozumie tekst pt "zbyt bardzo lubił owce". A Jak kolega peeszet wspomniał o Rango :D Ta animacja zdecydowanie nie była animacją dla dzieci :D ot taki offtop zrobilem

ocenił(a) film na 7
DarkBartek

a ja pisząc o Rango chciałem nawiązać do tego jak dobrą animacja był a nie do tego cz był dla dzieci czy dorosłych :P ot taki offtop ode mnie :P

ocenił(a) film na 8
peeszet

nie no zrozumiałem o co chodziło z Rango. Faktycznie animacja świetna, w dodatku najlepiej ogląda się z napisami bo głosy są świetnie podłożone ;)

ocenił(a) film na 7
DarkBartek

luźno, tak myślałem że mój przekaz do Ciebie nie dotarł w takiej formie jaką chciałem :D masz rację, Rango tylko z napisami i minimum w jakości 720p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones