PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451055}

Przygody Tintina

The Adventures of Tintin
7,0 33 323
oceny
7,0 10 1 33323
7,2 22
oceny krytyków
Przygody Tintina
powrót do forum filmu Przygody Tintina

Cześć ;].

Jestem świeżo po seansie i muszę stwierdzić, że film był zadziwiająco dobry, jednak odniosłem wrażenie, że twórcy obudzili się gdzieś w połowie i stwierdzili "Ej! Dodajmy trochę akcji" i od tego momentu BUM! Szaleńcza jazda przez jakąś wioskę na saharze, walka na dźwigi (dalej nie będę wymieniał by uniknąć spoilerów). Od tego momentu film nabrał tak szybkiego tempa akcji, że zniwelował on wcześniejsze obiekcje co do filmu. Czy tylko ja tak uważam? Jakie jest Wasze zdanie?

ocenił(a) film na 8
Gamemen

Prawdę mówiąc, jest tak samo dobrze z tą akcją, jak z trylogią "Indiana Jones". Jest jej odpowiednia ilość, jak na film przygodowy z elementami familijnymi. Poza tym, akcja jest tutaj zdecydowanie czytelniej skomponowana niż np. w trylogii "Transformers". Dla mnie całość filmu, zarówno sceny akcji jak i dialogów, była bardzo przyjemna.

ocenił(a) film na 9
Gamemen

A czy nie bardzo podobnie było w "Indianie Jonesie"?

ocenił(a) film na 7
Sqrchybyk

Tak tylko, że tutaj akcja jest w miarę spokojna przez połowę filmu, a potem BUM. W Indianie Jonesie było to bardziej "przeplatane". 10 minut akcji, 5 dialogów, 10 czegoś innego itp. ;).

ocenił(a) film na 8
Gamemen

Oryginalne komiksy oraz to, że za scenariusz są odpowiedzialni zupełnie inni ludzie, niż w "Indiana Jones" zmieniły nieco koncepcję całości. Mimo to, nowiutkie dzieło tego wymarłego dzisiaj gatunku ogląda się tak samo dobrze.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Sam dałem temu filmowi (tak, miejscami ta... "bajka" wygląda niczym prawdziwy film) 8/10 i uważam go za ładny renesans filmów przygodowych ;). Osobiście uwielbiam tego typu produkcje i na pewno pójdę do kina na kolejne części "Tintina" :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones