PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451055}

Przygody Tintina

The Adventures of Tintin
7,0 33 310
ocen
7,0 10 1 33310
7,2 21
ocen krytyków
Przygody Tintina
powrót do forum filmu Przygody Tintina

Może być

ocenił(a) film na 6

Ogólnie wszystko było ok. Jednak rozwaliła mnie absurdalna scena z tankowaniem samolotu w powietrzu. moim zdaniem ogólnie niepotrzebna, popsuła wizerunek filmu.

ocenił(a) film na 6
sentinel1987

Fakt scena była kretyńska, było jeszcze kilka mniejszych debilizmów. Film ogólnie chaotyczny i nieprzemyślany, miałem wrażenie że leci na przewijaniu x2. Nie jest zły, ale ociera się o przeciętność, ja się zawiodłem, już ledwo go pamiętam.

ocenił(a) film na 9
sentinel1987

Mniej powagi obywatelu ;-)

ocenił(a) film na 7
sentinel1987

Filmy animowane rządzą się innymi prawami. No bo co, gadające zwierzęta w "Epoce lodowcowej" czy "Shreku" są w porządku, ale tankowanie w powietrzu jest be?

ocenił(a) film na 8
InterlineStudio

dokładnie, zluzujcie majtki!

InterlineStudio

Mam takie samo zdanie! Poza tym widać że Spilberg chciał zrobić jak najbardziej efektowną animację, co moim zdaniem udało się w 1000000%. Aż żałuję że nie widziałem tego filmu w 3D. Poza tym uwielbiam animacje w których postacie są podobne do tych "prawdziwych". No i to świetne poczucie humoru : ). Jedna z najlepszych animacji jakie widziałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones