PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451055}

Przygody Tintina

The Adventures of Tintin
7,0 33 311
ocen
7,0 10 1 33311
7,2 21
ocen krytyków
Przygody Tintina
powrót do forum filmu Przygody Tintina

Przygodowe cudeńko

ocenił(a) film na 9

Jeśli ktos po Królestwie Kryształowej Czaszki miał wątpliwości, czy Spielberg potrafi jeszcze
robić kino przygodowe z jajem i impetem - to po Tintinie je straci. Brakowało tylko romansu z
jakąś narwaną dziewczyną oraz bicza i kapelusza, a można by to uznać za kolejnego przygody
Indy'ego. No, dobra, jeszcze charakterystyczny motyw przewodni by się przydał, bo to często
nadawało impet scenom w filmach o archeologu.
I raczej nie patrzyłem na to w kategoriach animacji, mimo że to komputer dał postaciom
możliwość wykonania kilku nieprawdopodobnych rzeczy.

Jeśli... kiedyś, jakimś cudem, Ford będzie w stanie jeszcze przebiec parę metrów - to myślę, że
Spielberg spokojnie udźwignie reżyserowanie jego przygód.

ocenił(a) film na 8
sosniak

Zgadzam się prawie w zupełności. Prawie, gdyż w muzyce do Tintina jest jednak drobny temat przewodni.

Co do reżyserii Spielberga, to rzeczywiście bezbłędna. Myślę, że w "Kryształowej Czaszce" też by była świetna, gdyby nie szalone pomysły Georga Lucasa.

ocenił(a) film na 9
Raptosaur

Otóż to, mam wrażenie, że to Lucas wpłynął na Spielberga za bardzo, a słabością Stevena była... słabość do Lucasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones