PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214446}
7,3 365
ocen
7,3 10 1 365
Przygody błękitnego rycerzyka
powrót do forum filmu Przygody błękitnego rycerzyka

Już w 83 roku był staroświecki, nie mówiąc teraz gdy dzieci są wychowane na schrekach, hannah montanach i innych madagaskarach. Film dla b. małych [2-5 lat ] dzieci. Moja córka [6 lat] oglądała z umiarkowanym zainteresowaniem i w końcu usnęła [co było moim celem].

ocenił(a) film na 3
krdor

Zapomniałem dodać - beznadziejne piosenki w wykonaniu Bajora, 3 pkt

krdor

chyba jestes jakis inny. ta bajka jest piękna! poza tym ma przepiękną muzyke i jest bardzo dobra, ja mam teraz 25 lat ale pamietam ze to uwielbialam w dziecinstwie i na pewno pokaze ta bajke moim dzieciom jak juz je bede miała. i nie porownuj jakies hanny montany do tego bo to jest goooowno! a jesli twoje dzieci przy tym zasnely to... gratuluje.

ocenił(a) film na 8
cykutia

zgadzam się z przedmówczynią. bajka jest piękna i ponadczasowa. oglądałam jako dziecko i była to moja najukochańsza bajka, do dziś często do niej powracam, mimo, że jestem już osobą dorosłą.

cykutia

"chyba jestes jakis inny" .to jest chyba oczywiste, tak jak prawo do własnego, innego zdania.

użytkownik usunięty
krdor

"dzieci są wychowane na schrekach, hannah montanach i innych madagaskarach"

cudze chwalicie
swego nie znacie
sami nie wiecie
co posiadacie

nie mam nic przeciwko Shrekowi (zwłaszcza pierwszej części) - bo polski dubbing - zwłaszcza Stuhr - był genialny!
ale nie zaszkodzi od czasu do czasu powrócić do czasów dzieciństwa, gdzie także są perełki

Błękitny Rycerzyk to naprawdę piękna bajka, a piosenki w wyk. Michała Bajora są cudne.
dla małych dzieci jak znalazł.

nie ma w tej bajce przemocy tak bardzo ukazywanej we współczesnych kreskówkach.
nie ma też efektów specjalnych - ale dzieci to takie stworzenia, które są wyposażone w WYOBRAŹNIĘ!
zresztą znam wielu dorosłych, którzy tą bajkę bardzo lubią i chętnie oglądają ją z rodziną.

nic nie stoi na przeszkodzie, by w przerwie między jednym a drugim obrazkiem żywcem wyciągniętym z komputera, zobaczyć coś zmusi do myślenia i uruchomi zmysł obserwacji i wyobraźni.

polecam tym, którym przejadły się "schreki, hanny montany i inne madagaskary".

nie zawiedziecie się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones