PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30962}

Przygody małego Nemo w krainie snów

Little Nemo: Advetures in Slumberland
7,9 1 190
ocen
7,9 10 1 1190
Przygody małego Nemo w krainie snów
powrót do forum filmu Przygody małego Nemo w krainie snów

Jest to niezapomniany i klasyczny już film animowany. Przypomina on czasu dzieciństwa. Jest to jedna z piękniejszych bajek jakie kiedykolwiek powstały.

W_B_

Ta bajka... jest wręcz cudowna.... :)....
Ja mam pytanie.. czy jest może ona na dvd....?

dariaduda

Na DVD może i nie, ale na pewno na youtube w całości -
http://pl.youtube.com/watch?v=69637mM5-vM ;)

W_B_

Szkoda tylko że niemożna nigdzie jej ściągnąć... :(

zefie69

Owszem, można.
Tutaj jest link do pliku - torrenta - obraz DVD filmu - http://www.torrentz.com/0d9caa556d52a6e4356c38eca02da8eabd1097de
Pozdrawiam.

W_B_

Ale super. Kurcze mistrzu dzięki ci bardzo. Od razu ściągam :D
A powiedz mi jak to jest z tymi pliczkami. Lajtowo sie je nagrywa i nie trzeba nic za bardzo kombinować? Bo ja to się nie znam i nieraz jak naściągam sobie różnych rzeczy to ich potem skleić do kupy nie idzie... :P

zefie69

1. Ściągasz pliczek z podanej przeze mnie strony (torrent)
2. Ściągasz programik do ściągania torrentów - http://www.programs.pl/program,468.html
3. W folderze będziesz mieć wszystkie pliczki jakie powinny znajdować się na każdym krążku z filmem DVD.

Problem jest jednak jeden - danych nie da się nagrać na płytę DVD... tzn. da się, ale nie będzie to szło w odtwarzaczu DVD, tylko na kompie przez program PowerDVD.


Pozdrawiam!

W_B_

Wiem jak się ściąga filmy. Chodziło mi o to czy po ściągnięciu będę musiała się z nim długo bawić żeby go nagrać na płytkę bo jest rozbity na pare plików i wygląda podejrzanie :P Najlepiej ściągne go i jak będę miała z nim jakieś problemy to jeszcze napisze. Dzięki :D

ocenił(a) film na 8
zefie69

uwielbialam ta bajke. tak daaaawno jej niewidzialam. szkoda ze nigdzie niemozna jej obejrzec w tv .

ocenił(a) film na 10
W_B_

Od wielu lat w głowie kołatało mi się kilka scen z tej Bajki. Postanowiłem ją odnaleźć i po 2 godz. poszukiwań piszę te słowa :P Wspaniała Bajka nie tylko ze względu na ogromny sentyment ale również a może przede wszystkim dlatego że w dzisiejszych czasach już takich nie tworzą. Magia :)

ocenił(a) film na 9
Muriobe

Ta bajka miała przede wszystkim niesamowity klimat, sprawiający, że po prostu razem z bohaterami przeżywasz ich przygody. Cudo!!!

ocenił(a) film na 9
Muriobe

Ta bajka ma przede wszystkim niepowtarzalny klimat, który sprawia, że chce się przeżywać przygody razem z bohaterami a niektóre jej sceny to pamiętam do dzisiaj, mimo, że nie oglądałem jej od jakichś 10 lat. Dla mnie cudo!!!

ocenił(a) film na 9
stefm007

Kocham ta bajke niewidzialam jej 100 lat bo nie pamietalam jak sie nazywa utkwilo mi tylko w pamieci ze tam cos bylo latajacego i i pewne drzwi ktorych nie mogl otworzyc przez przypadek sie na nia natchnelam i jestem cala happy ze moge ja zobaczyc znowu ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones