PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30962}

Przygody małego Nemo w krainie snów

Little Nemo: Advetures in Slumberland
7,9 1 190
ocen
7,9 10 1 1190
Przygody małego Nemo w krainie snów
powrót do forum filmu Przygody małego Nemo w krainie snów

moja ukochana bajka z dziecinstwa, ktorej nikt poza mna nie ogladal i myslalam, ze ja sobie
zmyslilam!!

ocenił(a) film na 10
Novs

Też bałam się, że zmyśliłam, ale mój brat rozwiał moje wątpliwości. Ponowne obejrzenie przeniosło mnie z powrotem w czasy vhs-u i beztrosko spędzanego czasu. Pozdrawiam!

Novs

Wiele osób oglądało ten film, choć dziś nie jest uważany za hit. Ja go często oglądałem w świetlicy w ośrodku wczasowym na działce w Błądzimiu.

Novs

Jak widzisz, nie zmyśliłaś jej sobie. Ja też dawno nie widziałem tej bajki, także niemalże o niej zapomniałem. Cieszę się, że udało mi się ją niedawno znaleźć i znów obejrzeć :)

Novs

w końcu ją znalazłam po tylu latach szukania. Pamiętałam tylko fragmenty

ocenił(a) film na 8
Novs

nie do wiary! szukałam tej bajki wiele lat, pamiętałam tylko fragmenty i głównie jakieś dziwne i mroczne (otwarte drzwi i wylewająca się maź, koleś wyglądający jak święty Mikołaj). Opowiadałam rodzicom i dziadkom i nikt nie pamiętał, żebym taką bajkę oglądała. mówiłam, że mi wypożyczali ale wszyscy mówili, że mi się śniło i że takiej bajki nie było.
Trafiłam na nią całkiem przypadkiem, wpisując w Internecie przypadkowe wspomnienia z niej, ale w sumie nie do końca wierząc, że ją na serio widziałam i że ona istnieje...

niesamowite jest to, że nie tylko ja myślałam, że ją sobie wymyśliłam...

ocenił(a) film na 9
pasiap1902

Miałam podobnie :) Nie pamiętałam tytułu bajki, ale zapamiętałam że były w niej jakieś tajemnicze drzwi których nie wolno było otworzyć, i jakaś maź...Znalazłam tytuł przypadkiem moja radość bezcenna oglądając ją znowu po tylu latach.Piękne wspomnienia czasów VHS .

Novs

Jednak nie jestem sam :P

ocenił(a) film na 7
Novs

W dzieciństwie oglądałem tą bajkę wielokrotnie, kiedyś chciałem ją sobie powtórzyć korzystając z tego, że pożyczyłem odtwarzacz VHS, ale zdziwiłem się jak usłyszałem, że jest z lektorem, choć pamiętałem ją jakby miała polski dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones