PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4038}
7,6 11 059
ocen
7,6 10 1 11059
Przygody psa Balto
powrót do forum filmu Przygody psa Balto

Najlepiej z lektorem lub dubbingiem, ale napisy też mogą być. Albo chociaż stronkę gdzie mogę pobrać po polsku (szukałam na wielu i zawsze jest jakiś błąd). Proszę o pomoc : )

natka17_1998

na cho mikuj jest o ile nie całość to większość internetu

ocenił(a) film na 8
owiec_1989

Niedawno znalazłam ten film i ściągnęłam z torrentów, powinnam napisać wcześniej ; ) Ale dziękuję i tak za pomoc.

natka17_1998

Szukałem trochę w sieci i niestety chyba nigdzie nie można już dostać wydania z polskim dubbingiem - na Allegro są dwie płyty, ale nawet bez polskich napisów. Pozostaje mieć nadzieję, że zrobią jakąś reedycję. Jak kolega wspomniał, w sieci można szukać na C h o m i k u j, ale tam się płaci za transfer. Gdybyś miała ochotę obejrzeć online, to na K i n o m a n i a k . t v jest wersja z lektorem:
k i n o m a n i a k . t v / f i l m / B a l t o / 13927
Usuń spacje, bo normalnych linków chyba w ogóle nie można wklejać do odpowiedzi, wszystko zablokowane. :

ocenił(a) film na 8
GPS_Grzegorz

Szkoda trochę. Przypomina mi to sytuację z Maską dubbingowaną. Jeśli puszczają to tylko na canal + to wiadomo że nie dadzą na dvd.

Na kinomaniaku oglądałam po raz pierwszy ten film : ) Ale potem udało mi się ściągnąć z torrentów z lektorem w dobrej jakości.

Na allegro właśnie też szukałam, ale rzeczywiście są wyłącznie po angielsku. Jedyne źródło gdzie można kupić ten film z napisami to strona internetowa sklepu dvdmax, ale tam cena wynosiła około 60 zł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones