PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4038}
7,6 11 059
ocen
7,6 10 1 11059
Przygody psa Balto
powrót do forum filmu Przygody psa Balto

może orientuje sie ktoś czy Balto I i Balto II wyszły z polskim dubbingiem. z góry dzięki za informacje

maly_mozg

program drugi zrobił dubbing dla Balto ( ogólnie są 3 dubbingi ( z czego zrobiony na potrzeby Canal + jest najlepszy) Balto 2 nie ma dubbingu chyba że jakimś cudem program drugi go wyemituje to dubbing się znajdzie

ocenił(a) film na 9
Raditz

Dubbing zrobiony od Canalu+ był nawet udany, ale zapomniałem jacy aktorzy użyczali głosu postaciom z tego filmu. Jeśli chodzi o dubbing, który stworzył TVP2 uważam za nieudany i tyle.

barszym53

też uważam ze 2 zrobiła nudny i do bani dubbing Ja dubbingowaną wersje z Canal + mam na vhsie ale niestety moje video w opłakanym stanie jest
Ale naprawę Canal się postarał ;)

ocenił(a) film na 9
Raditz

A możesz jacy aktorzy podkładali głosu postaciom?

ocenił(a) film na 10
barszym53

Hej!!! Mam tę bajkę na kasecie i właśnie dałam ją komuś do przegrania na płytę dvd. Bajkę nagrałam z canal+, dubbing jest rewelacyjny, w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć kto duubingował głównych bohaterów. Pamiętam tylko, że jednej z przyjaciółek Jenny głos podkładała Edyta Jungowska, niedźwiadkowi Jacek Kawalec. Ale najlepszy jest oczywiście gąsior, jak będe miała już przegraną bajkę to sprawdzę kto podkładał inne głosy. Ale polecam, niesamowita bajka z fantastycznym dubbingiem, (ale tylko tym z canal+), słyszałam ten drugi z dwójki ale nie umywa się on do tego pierwszego.

ciewie

Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej o dubbingu z Canal+? Sam znam tylko dubbing z TVP, który jest taki sobie...

maly_mozg

Wszystkie trzy części są dostępne z polskim dubbingiem. Ale chyba tylko pierwsza jest dostępna z lektorem.

użytkownik usunięty
Rago202

pierwsza część też jest z dubbingiem. mi się trafiła wersja zdubbingowana. no i potwierdzm, piękna bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones