PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8872}

Przygotujcie chusteczki

Préparez vos mouchoirs
6,5 153
oceny
6,5 10 1 153
Przygotujcie chusteczki
powrót do forum filmu Przygotujcie chusteczki

Co to za chory film?!

użytkownik usunięty

Opis z tv.wp: "Solange od jakiegoś czasu popada w depresję. Jej mąż, Raoul, za wszelką cenę chce wyrwać ją z otępienia. Wpada na dość ryzykowny pomysł: postanawia znaleźć jej kochanka. Stephane jest szarmancki i oddany, słucha Mozarta, czyta książki i na dodatek uwielbia porządek. Po pewnym czasie, wbrew umowie z Raoulem, zakochuje się w Solange. Jednak ani jego miłość, ani adrenalina związana z romansem nie wyciągają kobiety z depresji. Stephane i Raoul zaczynają podejrzewać, że przyczyną stanu Solange jest niemożność zajścia w ciążę."

...i wszystko by było dobrze gdybym przypadkiem nie obejrzała fragmentu filmu i nie okazało się, że ów kochanek na pocieszenie... ma 13 lat!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

ten dzieciak jest zupełnie kimś innym

ocenił(a) film na 9

No zboczenie, sodomia i gomoria!!! Po obejrzeniu tego filmu spaliłem telewizor na stosie, a miejsce gdzie stał zdezynfekowałem spirytusem (troche zostało to zdezynfekowałem też żołądek). Chyba jeszcze wypalę sobie oczy, bo wciąż czuję tego szatana...

Sqrchybyk

to się mi przypomina jak posłowie PIS-u wezwali księdza aby odprawił egzorcyzmy, bo przejęli pokój w sejmie po Palikocie. Trzeba było wygonić sztana, z tego pomieszczenia. Widocznie przeszedł do ciebie, skurczybyku

Sqrchybyk

popij piwem, sqrczybyk, bo proces odkażania pali ci mózg i majaczysz

jaki bulwers, to tylko film, nie przeżywaj.

mikata

on przeżywa jak mrówka okres.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones