PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491401}

Przyjaźń!

Friendship!
6,6 3 217
ocen
6,6 10 1 3217
Przyjaźń
powrót do forum filmu Przyjaźń!

Wzruszający, wywołujący uśmiech na twarzy...
Cenię takie filmy, które przenoszą widza do świata marzeń. Ja się rozmarzyłam, dlatego moim zdaniem zasługuje on na uznanie.

Szukam filmu w podobnym klimacie. Choć dla mnie samej ten jest wyjątkowy, żyję w nadziei, że kiedyś powstało coś podobnego.
Kto pomoże? :)

ocenił(a) film na 8
fairytale

Podobnego filmu na chwile obecną sobie nie przypominam, ale odczucia mam identyczne:) Cholernie ciężko jest wrócić po tym filmie z powrotem na ziemie:(

ocenił(a) film na 7
Kristov007

Zgadzam się w 100% film pomaga oderwać się od rzeczywistości co do podobnych filmów hmm......

Kristov007

Właśnie o to chodzi, niby banał, a jednak ma coś w sobie... magiczny. Dawno oglądałam, może zamiast szukać czegoś podobnego obejrzę raz jeszcze:)

Mimo wszystko, jakby ktoś sobie przypomniał podobny film- nawet nie musi być identyczna tematyka- piszcie :)

ocenił(a) film na 5
fairytale

Adventureland, ale polecam też Goodbye Lenin, inny, ale równie ciekawy :)

ocenił(a) film na 7
fairytale

http://www.filmweb.pl/film/List+do+Ameryki-2001-317065

ocenił(a) film na 8
fairytale

po obejrzeniu tego filmu od razu przypomnialem sobie

https://www.youtube.com/watch?v=mMfxI3r_LyA

ocenił(a) film na 8
fairytale

niewatpliewie film Intouchables, ale generalnie mysle ze jesli wpiszesz na google "movies about friendship" to wypluje ci jakas liste.

ocenił(a) film na 7
fairytale

Have Dreams, Will Travel

ocenił(a) film na 6
fairytale

Eurotrip bardzo podobny

ocenił(a) film na 8
HIKOL

może i podobny, bo temat podróży, ale prostacki i wyśmiewający europę, przede wszystkim wchodnią europe i ukazujący praktycznie tylko jej wady

ocenił(a) film na 6
matieu2

A ten film nie wyśmiewa USA? To taka lekka hipokryzja, że śmiejemy się z innych, ale jak z nas się śmieją to szykujemy się na wojnę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones