PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442374}

Przyjaciel czy wróg

Little Fish, Strange Pond
4,5 256
ocen
4,5 10 1 256
Przyjaciel czy wróg
powrót do forum filmu Przyjaciel czy wróg

Już gęba Galifianakisa na okładce dvd powinno odstraszać. Nadmiar czasu spowodował, że przebolałem i to(gra tutaj mało znaczącą rolę, a jego facjata straszy na całą okładkę! Do tego jest na tyle okropnie, że sam nie wiem czy to plus czy minus). Mam takie podejście, że jesli zaczynam oglądać film i okazuje się on największą szmirą, to i tak oglądam do końca. Przez takie produkcje zaczynam zmieniać zdanie! Do tego film stara się promować hasło, że jest spotkaniem/zderzeniem 3 reżyserów. I pojawia się nazwisko "Tarantino". To okazuje się wyznacznikiem słabego filmu. Kolejny fakt - każdy film, w którym pojawiła się gęba strasznego Rona Jeremy'ego jest szmirą!

ocenił(a) film na 6
oczywazki

A mi sie podobał,niecodzienna fabuła,dobre dialogi i gra aktorska.Co prawda zakończenie mi się nie podobało,ale mimo wszystko mim zdaniem film wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 1
oczywazki

Dziękuję za podpowiedź ale ja napisałbym jeszcze troszeczkę inaczej. Makabra! Uciekajcie jeżeli szanujecie siebie! - 1/10 !!! Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones