PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8617}

Przyjaciele Petera

Peter's Friends
7,3 1 871
ocen
7,3 10 1 1871
7,0 4
oceny krytyków
Przyjaciele Petera
powrót do forum filmu Przyjaciele Petera

nie umiem

ocenił(a) film na 7

Aż dziw bierze że nikt nie redaguje strony tak dobrego filmu, sam bym sie za nią zabrał ale nie umiem chyba (już trzy razy coś wysyłałem i bez odpowiedzi), albo mnie olewaja albo coś spieprzyłem. A co do filmu to naprawdę jest bardzo niepozorny ale dający dużą satysfakcję po obejrzeniu. Starzy przyjaciele Petera sprzed lat przyjeżdżają do niego na Sylwestra i tam dochodzi do kilku zabawnych, a także smutnych wydarzeń przypieczętowanych końcem filmu znakomicie wkomponowanym w całą resztę............Dobra rzecz (grali ostatnio na le cinema więc może będą jeszcze powtarzać).

ocenił(a) film na 8
buc

Podpisuję się pod tym, co napisałeś obiema rękami. Jest to naprawdę film wysokiej klasy. Aktorzy, reżyseria, scenariusz wszystko na bardzo wysokim poziomie. Ciepły, lecz bez sentymentów. Zawsze zastanawiam się oglądając filmy Branagha czy to jeszcze kino, czy też teatr? Ten film jest też bardzo, moim zdaniem, teatralny i bardzo dobrze!

volandt

Fantastyczny film, świetna rola Branagha oraz Hugh Lauriego. Dużym atutem jest własnie skromna forma i dialogi. Bardzo spodobała mi się również "underground song" ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones