PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200288}

Przyjaciele z kasą

Friends with Money
5,3 13 316
ocen
5,3 10 1 13316
7,0 3
oceny krytyków
Przyjaciele z kasą
powrót do forum filmu Przyjaciele z kasą

help please

ocenił(a) film na 8

Proszee, niech mi ktoś wyjaśni ostatnią scenę? Dlaczego on się targował z tych 65 na 50?

Julia49

Powiedział, ze każdy ma jakieś wady i on tez. To po prostu taki odruch bezwarunkowy - są osoby, które ot tak z automatu targują się przy zakupie - jak sprzedajesz coś w necie często ktoś chce utargować niższa cenę mimo, ze wystawiłas przedmiot w dobrej cenie :) i to była jego wada. Nic w tym głębszego nie widzę :p

ocenił(a) film na 5
Julia49

Wg mnie, ta scena była jedną z kluczowych. Każda z tych wieloletnich par miała problemy zwiazane mdz innymi z wadami i także w tym zaczynajacym się zwiazku z czasem pojawią się problemy, bo kazdy ma wady. Tutaj on przyznaje się do swojej. Po prostu nie ma idealnych związków, bo nie ma idealnych ludzi. Życie.

cyprysia

Koleżanka powiedziała mi kiedyś że 'geje są tacy idealni' ale z żadnym jej dotąd nie wyszło ;)

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Mysle ze chodzi o to jak byl wychowanym. Pewnie od dziecka mial tlumaczobe ze zawsze trzeba sie targowac zeby wiecej zarobic. Taki schemat...ale pewnie mozna nad tym popracowac I przerobic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones