PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=897}
8,0 43 896
ocen
8,0 10 1 43896
8,3 33
oceny krytyków
Przypadek
powrót do forum filmu Przypadek

Super Film!!!

ocenił(a) film na 10

P
W 3 historii jest kluczowa ta scena kiedy 2 chlopakow zongluje pileczkami - bohater pyta kobiety po co oni to robia..?
A ona odpowiada ze tak po prostu dla doskonalosci...
(w 1 epizodzie to jest ta sprezyna spadajaca ze schodow ktora potem sie zatrzymuje - jak kariera WItka a w 2 3D mrugajacy obraz Chrystusa ktory nie wiem co symbolizuje^^)
wlasnie w 3 przypadku zycie Witka jest najblizsze doskonalosci. Nie wikla sie ani w dzialalnosc opozycji - ktora tez ma sporo na sumieniu ani nie trzyma z wladza... jest soba, jest jednostka produktywna - leczy ludzi i jest w tym bardzo dobry!!!
Znajduje prawdziwa Milosc... ma dzieci...
I kiedy to wszystko osiaga ginie...
To tak jakby Bog chcial go zabrac do siebie wlasnie w nagrode za to ze usilnie dazyl do doskonalosci i dokonywal madrych wyborow...
Za pierwszym i drugim razem jakas sila niedopuszczala go to feralnego lotu... ale za kazdym razem byl juz bardzo blisko...

przemek2001q

Obejrzałem wczoraj ten film po raz pierwszy. Jakoś inaczej odebrałem trzecią historię. Jeżeli kluczem do niej ma być żonglowanie piłeczkami, to jest to faktycznie obraz dążenia do doskonałości, ale bez celu i wartości. I trochę w ten sposób odebrałem trzeci epizod. Nie chcę oczywiście stwierdzić, że rodzina, pożyteczna praca itp są bez sensu, ale w życie Witka wydaje mi się w tym epizodzie jakby spłaszczone, trochę obojętne.

ocenił(a) film na 10
kiko_6

A Ty jakim chcialbys byc czlowiekiem - robic prace ktora kochasz i sie w niej spelniasz i miec szczesliwa rodzine czy kluczyc miedzy opozycja a wladza wiklajac sie w spory gdzie nie ma bieli i czerni - sa tylko odcienie szarosci??

A jesli chodzi o patriotyzm i to co pozyteczniejsze dla Polski to zapewniam Cie ze gdybysmy mieli u nas wiecej szczesliwych i tworczych ludzi takich jak Witek w 3 epizodzie to w naszym kraju poprzedni ustroj w ogole nie mialby racji bytu....

ocenił(a) film na 10
przemek2001q

a ja się zgadzam z kiko. Jakoś takie mam wrażenie, nie wiem, może się mylę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones