PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177751}

Przypadkowy mąż

The Accidental Husband
6,1 24 696
ocen
6,1 10 1 24696
5,0 6
ocen krytyków
Przypadkowy mąż
powrót do forum filmu Przypadkowy mąż

10/10

ocenił(a) film na 10

Bardzo dobra komedia, nie nudzi podczas oglądania, fajna fabuła, świetni aktorzy nic dodać nic ująć, komedia jakiej dawno nie grali w kinach, polecam.

gargamel__32

kolejna dobra opinia, i dorzucam również swoją bo nie pamiętam już kiedy
tak bardzo podobał mi się film!

ocenił(a) film na 9
gargamel__32

niektórzy piszą, iż film jest przewidywalny.Ale taka już rola komedii,że z reguły kończy się dobrze, więc nie ma co doszukiwać się w nim wad:))
Bardzo fajna, ciekawa komedia i choć nie przepadam za Umą, to film podobał mi się o wiele bardziej, niż np. nagłośniony PROPOSAL.
A do tego ten przystojny aktor Jeffrey Dean Morgan ;))

kakulka

mnie się również podobał, zgadzam się z Twoją opinią. Napisałaś o
przystojnym aktorze Morganie, ale pomimo tego, że nie przepadasz za Umą, to
musisz przyznać że była świecącą gwiazdeczką tego filmu.:)

ocenił(a) film na 9
pisak_80

Tak, mogę przyznać, że pasowała do roli w jakiej ją obsadzono:)
Tak sobie właśnie wyobrażałam panią doktor, która żyje bezpiecznie i nie ulega pokusom serca:) Poukładana i zdyscyplinowana. Nawet fizyczność Umy pasowała do tej roli. Szczupła i wysoka kobieta.

gargamel__32

Doskonale trafili z Umą w tej roli, nie wiarygodnie dobrze poradziła sobie w komedii romantycznej bo jak wiadomo widać ją w nie co innych gatunkach filmowych.A odólnie film bardzo mi się podobał.

gargamel__32

zgadzam się z Tobą w 100%, film świetny!

ocenił(a) film na 10
gargamel__32

Świetna komedia dla chłopaka i dziewczyny, kto jeszcze nie widział niech żałuje :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones