PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177751}

Przypadkowy mąż

The Accidental Husband
6,1 24 696
ocen
6,1 10 1 24696
5,0 6
ocen krytyków
Przypadkowy mąż
powrót do forum filmu Przypadkowy mąż

Strata czasu.
Nieprawdą jest ze to jest film jak inne komedie romantyczne bo ten film jest nieśmieszny a namiastki humoru w nim są wręcz prymitywne i co wiecej nudny, nawiwny i infantylny. Pozim fabuly jest dla przedszkolaka.

Ten film jest infantylny i nie powinny go oglądac osoby powyżej 14 roku życia ! Dawno nie naciąłem się tak czytając pochlebne recenzje na temat fimu który jest najzwyczajniej w swiecie kiepski. Wyjscie do kina mialo byc dla żony bo ma słabosc do a) Colina Firtha b) lubi komedie romantyczne Ale tym filmem nawet moja żona była zwiedziona Film po pierwsze nie jest smieszny, raptem jedna śmieszna scena na cały film kiedy się sala śmiała - to porażka humor w postaci walenia głową przez główną bohaterkę w różne przedmioty to prymityw A scena jak strazak myje samochód i podchodzi do niego głowna bohaterka i on odwracajac sie przypadkiem ja oblewa jest po prostu rodem z tanich komedii - brakowało mi podkladanego smiechu Większośc filmu siedzialem zażenowany juz nawet nie tyle poziomiem humoru co wogole infantylnoscią tego filmu bo romantyzmu w nim tez nie było. Nic nie bylo. Uczucia miedzy bohatermai sa tak sztuczne ze to glowa mala. Fabula nierealna i po prostu dziecinna tak jakby układał ją przedszkolak. Film jest nudny, niesmieszny i infantylny. "Tylko mnie kochaj" przy tym to ciekawy i super smieszny film. Z takim komediami jak "To wlasnie milosc" czy nawet "Nie klam kochanie" nie ma sie co równac. Moja rada, nie marnujcie pieniedzy i czasu nie oglądajcie tego!

ocenił(a) film na 6
neutron2

6/10 zgadzam się z Twoją opinią. Jestem fanką romantycznych filmów.. ale ten film mnie niczym nie ujął.... tam nie ma nic z komedii, a romantyczny taki na siłę.. sztuczny film..

ocenił(a) film na 6
neutron2

Moim zdaniem film był całkiem przyjemny, ale czas spędzony na oglądaniu go jednak można było spożytkować na ciekawsze pozycje ;). Po prostu przeciętność, niczym mnie nie zachwycił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones