PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177751}

Przypadkowy mąż

The Accidental Husband
6,1 24 696
ocen
6,1 10 1 24696
5,0 6
ocen krytyków
Przypadkowy mąż
powrót do forum filmu Przypadkowy mąż

Opłaca się oglądać?

użytkownik usunięty

Jak oceniacie ten film?
Można się pośmiać?
Czy to ten film z serii komedia romantyczna - obyczajowa?

ocenił(a) film na 8

śmieszny w niektórych momentach z Colinem Firthem;) poza tym to nie najgorszy, choć nie powala humorem i ciętymi tekstami

Czemu nie. Polecam jak najbardziej na zrelaksowanie.
Pozdrawiam

mandaryna

zdecydowanie nie polecam, chyba że masz ochotę na jedną z wielu komedii o niczym i oglądanie umy thurman w jednej z gorszych kreacji aktorskich. film powiewa nudą na kilometr!

ocenił(a) film na 7
angelvsdevil

zalezy co sie lubi. lekkie kino, nie powala humorem. mnie sie podobal, wiec
polecam jak najbardziej.

ocenił(a) film na 1

Stanowczo odradzam ten film, mimo że lubi komedie romantyczne...nudny, pozbawiony ciekawych wątków...do przewidzenia, można równie dobrze wyjść w połowie filmu, bo wiadomo, jak się skończy :P

ocenił(a) film na 8

całkiem sympatyczny filmik. z przyjemnością obejrzałam go już trzy razy.
może nie jest to wybitnie dobry film i jest dosyć przewidywalny, ale obejrzeć nie zaszkodzi.
fajna komedyjka do zrelaksowania się.
Wysiłki Umy Thurman zeby zagrać jak najkomiczniej czasem mogą razić, ale wydaje mi się ze efekt jest niezły. Pierwszy raz widziałam ją w komediowej roli i podobało mi się to, co przedstawiła. :)

to wam da odpowiedz: http://tnij.org/cudnemix

e tam, nic tu nie ma, ale z braku laku. Na takie filmy, to starczy sobie kogoś znaleźć, a już o czym film i jaki to sprawa drugorzędna. Brzydka prawda będzie lepsza, podejrzewam.

ocenił(a) film na 5
szogun

mi się film podobał.
urocza była Uma.
do zrelaksowania się.

ocenił(a) film na 5
Magdusia

Super film również polecam tylko pod koniec szkoda mi było Richarda. Ale tak miało być. Fajny fajny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones