PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177751}

Przypadkowy mąż

The Accidental Husband
6,1 24 696
ocen
6,1 10 1 24696
5,0 6
ocen krytyków
Przypadkowy mąż
powrót do forum filmu Przypadkowy mąż

moim zdaniem

ocenił(a) film na 10

film całkiem fajny, najprawdopodobniej ze względu na Ume Thurman którą uwielbiam

ocenił(a) film na 10
szraw

film był rewelacyjny nie tylko ze względu na Ume Thurman , chociaż przyznam że świetnie zagrała, a ona + Jeffrey Dean Morgan to był rewelacyjny pomysł, tak jak by dwie osoby z rożnych światów ...

ocenił(a) film na 10
fik

aktorzy to połowa sukcesu, nie każdy potrafi zagrać tą samą postać, Uma w roli blondynki pozytywnie mnie zaskoczyła (ale i tak czekam na kill bill 3) , mnie osobiście najbardziej powalały zakochane oczy Patricka, przecież on jest taki męski .... a miał takie czułe spojrzenia + ten delikatny uśmiech ...ech

ocenił(a) film na 3
szraw

Film ok, po prostu kolejna komedia romantyczna jakich wiele powtarzajaca utarty schemat ale jak na ten gatunek jest dobry i nie tak denny jak wiele innych, w gatunku 7/10 jako film 4/10.

ocenił(a) film na 5
szraw

Jednym z powodów dla, których poszłam na ten film była właśnie Uma ale jak zawsze ja uwielbiam tak tym razem się zawiodłam, grała jakos tak nijako, sztucznie. I w sumie tylko to mi sie nie podobało. Film ogółem przyjemny, fabuła dość interesująca i co najważniejsze, dobrze się kończy!;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones