PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009000}
5,7 9 178
ocen
5,7 10 1 9178
Przypadkowy przechodzień
powrót do forum filmu Przypadkowy przechodzień

Jak poniżej ktoś stwierdził typowy dla netflixa, nie ma klimatu, ale z braku laku można obejrzeć, zwłaszcza że platforma serwuje taki ściek, że ten wydaje się całkiem znośny. Chciałbym pogratulować natomiast kretynowi odpowiedzialnemu za nadawanie zagranicznym produkcjom polskich tytułów, nie ma w tym filmie nikogo przypadkowego. Oni nawet nie oglądają tego co tak krzywdzą.

NIEZMIENNIEZMIENNY

https://spidersweb.pl/rozrywka/2017/11/30/najgorsze-polskie-tytuly-filmow

Blocaillou

Super ze ktoś zrobił takie zestawienie absurdów, pjona

ocenił(a) film na 7
NIEZMIENNIEZMIENNY

Dokładnie tak - tytuł nieadekwatny. "Zamierzony włamywacz" raczej :)

ocenił(a) film na 6
NIEZMIENNIEZMIENNY

Pierwsze pytanie jakie mi się nasunęło po filmie, to co ma ten tytuł do fabuły filmu? WTF? XD

xaphon

Ludzie którzy się tym zajmuja powinni być profilaktycznie bici, co kilka tygodni wp***dol, może chociaż obejrzeli by przed popełnieniem takiej farsy

NIEZMIENNIEZMIENNY

Nie żebym bronił polskiego tytułu bo też średnio mi się podoba, ale jest on luźnym tłumaczeniem oryginalnego tytułu "I came by". A ten już ma związek z fabułą, bo jest napisem który graficiarze zostawiali w napadanych mieszkaniach. Co jest lepszym polskim tytułem: "przypadkowy przechodzień" czy "wpadłem"/"przyszedłem"? Chciałbym ale nie mogę napisać, że lepiej wcale nie tłumaczyć tytułów... bo przecież nie każdy widz zna język angielski...

denu

Tak

ocenił(a) film na 6
denu

A może po prostu "Tu byłem", jak kiedyś napisy na murach...

ocenił(a) film na 8
wawu

"Tu się włamałem"'? To był jeden z motywów w filmie...

ocenił(a) film na 5
wawu

Tu Byłem jest 1000x lepsze od tej głupoty. Luźne tłumaczenie? Po ch...?

ocenił(a) film na 6
NIEZMIENNIEZMIENNY

Przypadkowy przechodzeń to jeden z najbardziej kretyńskich spolszczonych tytułów jakie zdarzyły się w ostatnich latach. Nie ma on nic wspólnego czy to z fabuła, czy z oryginalnym tytułem. Czy moglby ktoś w końcu wziąć się za tych ignorantów zajmujących się nadawaniem polskich tytułów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones