PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290204}

Przystanek Manhattan

Adrift in Manhattan
6,1 347
ocen
6,1 10 1 347
Przystanek Manhattan
powrót do forum filmu Przystanek Manhattan

0/10 nie polecam

ocenił(a) film na 1

Sugerując się oceną i pozytywnymi opiniami obejrzałem ten film. Jedynym plusem jest jego długość, mimo że trwa niespełna półtora godz to ciągnął się niemiłosiernie. Lubię filmy przy których trzeba pomyśleć i które dają do myślenia ale ten film to nieporozumienie. Nie wiem po co nagrywa się takie filmy. Moim zdaniem film bez sensu. Pokazana jest historia jakichś psycholi, ich zachowania są irracjonalne. Ludzie, nie oglądajcie tego czegoś. PS. moja siostra też oglądała ten film, ma identyczne zdanie.

ocenił(a) film na 9
webprof

Mimo że nie lubię takich filmów to oceniam na 9. "Pokazana jest historia jakichś psycholi, ich zachowania są irracjonalne" - zdefiniuj normalność. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
webprof

Niestety muszę zgodzić się z Twoją opinią. Jeżeli tak naprawdę wyglądałaby prawdziwe życie, prawdziwa miłość (jak co niektórzy twierdzą w postach) .... to... to przecież by była jakaś masakra! Dla mnie niemiłosiernie dołujący film (w tym niedobrym znaczeniu), pokazujący szarą rzeczywistość człowieka jako 'żyję, bo muszę'. Postacie w filmie nie były jak dla mnie psycholami ;), ale nie podobał mi sposób przekazania ich emocji. Wszystko co odczułam to płytki przekaz, nie wymagający pokazania na ekranie.

ocenił(a) film na 6
webprof

Filmy nie są do myślenia lecz oddziaływają na wyobraźnię i emocje. Oceniaj sobie jak chcesz, ale gdy piszesz, że "Przystanek ..." to "historia jakichś psycholi, ich zachowania są irracjonalne", to wystawiasz sobie słabą ocenę właśnie z myślenia. Razem z siostrą, zresztą.

webprof

Robi się takie filmy pewnie by aktor mógł sobie spełnić fantazje baraszkując z aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones