PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32181}

Przystanek miłość

On the Line
6,2 2 307
ocen
6,2 10 1 2307
Przystanek miłość
powrót do forum filmu Przystanek miłość

ooouu ble dali zbyt szpetnego chłopaka dla takiej ładniej dziewczyny:| az sie dziwie ...ble pasztet z niego..normalnie zwymiotowac mozna

ocenił(a) film na 6
Aniss92

heh wiesz żałosne są takie osoby jak ty... Mi ten aktor w ogóle nie przeszkadza swoim wyglądem bo ma śliczne wnętrze i to powoduje że mi się on (a raczej bohater) podoba ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Aniss92

To samo ja mógłbym powiedzieć o tobie... na podstawie prowadzonego przez ciebie bloga. Następnym razem, jeśli to możliwe, spróbuj zastanowić się nad tym, co chciałabyś napisać... będzie mniejsza siara. :)

ocenił(a) film na 6
NYPD

hehe dlaczego mam się zastanowić co? Wiesz mam to gdzieś a zwłaszcza tą siarę ;) Powinieneś się pogodzić z tym że każdy człowiek ma prawo do własnego zdania (o reszcie nie będę pisać w końcu nie jesteśmy w sądzie heh) a to co pisze na swoim blogu to wiesz trochę nie twój interes :) bo mogę pisać tam co chcę no może prócz rzeczy łamiących regulamin tej strony :)
Pozdrawiam Ciebie i innych ludzi którzy no może nie wtykają nos w nieswoje sprawy ale chcą aby inni myśleli tak jak oni ale tego przecież się nie da... :)

ocenił(a) film na 3
Becia_9

Czy tylko ja mam wrażenie, że słowa NYPD nie były kierowane do Ciebie? Trzeba patrzeć jak układa się drabinka z postami ;)

Ale swoją drogą trzeba przyznać nieco racji LoVe_Chad. Może ubrała to w trochę aroganckie słowa, ale faktem jest, że chłopak do najprzystojniejszych nie należy. Wnętrze wnętrzem, ale w tego typu komedyjkach producenci dobierają aktorów od względem aparycji. Tutaj jednak najważnejszym czynnikiem była przynależność do zespołu boysbandowego.

ocenił(a) film na 6
Kiudo

no teraz patrzę to myślę że całkiem możliwe że masz racje hehe trudno zrobiłam idotkę z siebie hehe ale fajnie jest ;D

Aniss92

główny bohater jest w rzeczywistosci gejem.(nie mam nic do geji)

ocenił(a) film na 6
motus87

a to jeszcze lepiej :))) może dlatego Love Chad tak się o nim wyraziła heh :P

ocenił(a) film na 10
Aniss92

A ja tam wolałem popatrzeć na Emmanuelle Chriqui :P Zresztą moim zdaniem bardzo utalentowaną aktorkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones