PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6613}

Przystojniak

Johnny Handsome
6,3 3 196
ocen
6,3 10 1 3196
Przystojniak
powrót do forum filmu Przystojniak

Niby kolejny sensacyjniak,a w sumie blizej mu do dramatu obyczajowego. Świetny Rourke-polecam scenę przed lustrem po ostatniej operacji-rozwaliła mnie ta scena i jego gra-trwa zaledwie 1,2 minuty a stężenie emocji jest olbrzymie. Tak,Pan Rourke to aktor z duszą. Zycie dopisało puentę do tego filmu. Rourke nieudanym po powrocie na ring (i licznych operacjach twarzy) sam (na powrót) stal sie Johnym Przystojniakiem. Sam film bardzo mi sie podobał,również za to, ze ma niespieszną narrację,skupiamy sie na bohaterze,jednocześnie film ma fajną klamrę w postaci dwoch napadów. Plejada znakomitych aktorów w tle. No i Walter Hill na stołku reżyserskim. Nie jest to może film wybitny,ale trzyma poziom do dziś.

kinoman77_filmweb

W ciekawostkach napisano, że na monitorze, podczas operacji pokazany jest rok 1952 jako prawdziwy rok urodzenia Rourke'go. Tymczasem tam jest wyraźnie napisane, 1958.

ocenił(a) film na 7
kinoman77_filmweb

Sorry za drobne literówki.

kinoman77_filmweb

He, właśnie miałem to napisać, że życie napisało scenariusz odwrotny (film akurat idzie na Ale Kino), ale dam se spokój :)
Fajnie obejrzeć po latach takie produkcje, przypominające człekowi dobre czasy i epokę kina VHS, komu to przeszkadzało?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones