PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147526}

Przywódca

Führer Ex
7,1 281
ocen
7,1 10 1 281
Przywódca
powrót do forum filmu Przywódca

Okładka filmu

ocenił(a) film na 8

Witam, nie wiem jak inni ,ale wg mnie okładka filmu powinna być inna.W tej od razu wiadomo,że Heiko także zostanie neonazistą.A do co najmniej połowy filmu nie jest to pewne.Na początku Heiko potępia Tommiego. W sumie do sceny w więzieniu pokazana jest anty postawa wobec nazizmu przez Heika. Wg mnie lepiej jakby na okładce był Tommie w mundurze ze sfastyką...

Poza tym film b.dobry,fajnie pokazana różnica między skinheadem a skinheadem neonazistą.Dla wielu ludzi to to samo,a tu widzimy Heika najpierw jako Skinheada,a dopiero później niestety jako neonaziste...

ocenił(a) film na 6
franz87

z tą okladką to masz oczywiscie racje - jest niczym innym jak zwyklym, chamskim spoilerem! Ale oczywiscie dystrybutor, chce tez swoj film, dobrze sprzedac - i nic nie sprzedaje sie lepiej jak chamski, aryjski faszol na tle kriegsflagi! Oczywiscie nazioli bylo tez tam pelno innych, lecz zaden nie byl taki plakatywny (w doslownym znaczeniu tego slowa) - jak wlasnie Heiko... nawet nie Tomi.... A film dobry - nawet nie koncentrowal bym sie na tym motywie skinheadowskim - chodzi mi bardziej o ten związek, przyjazn miedzy tymi dwoma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones