PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003946}

Psi Patrol: Wielki film

PAW Patrol: The Mighty Movie
6,4 1 735
ocen
6,4 10 1 1735
Psi Patrol: Wielki film
powrót do forum filmu Psi Patrol: Wielki film

Czemu w tej nowej wersji nie ma Everest ?!

ocenił(a) film na 8
Posesivo

Wydaje mi się, ze nie chcieli rozdzielać Everest z Jack'em i że pojawi się, jeśli kolejny film / filmy będą się toczyć w Zatoce Przygód.

Posesivo

Jest w filmie, na piżamie Ryder'a.

ssendas

Smutna sprawa - uśpili go.

ssendas

Co ciekawe na amerykański Netflix jest na 100% dostępny bo to jest tak 1 fabuła i kolejna i ostatnia oficjalna zawsze pojawia się tam gdzie zrobili film w Google pisze że jest na Netflix serio wystarczy wpisać gdzie można obejrzeć psi patrol wielki film oraz Amazon Disney+ kinomaniak ale to 3 to można wykiwać przez vpn rejestracja i koniec oglądać można ile chcesz kiedyś można było tak zrobić to samo Netflix kiedyś można było bez subskrybuj używać Netflix teraz trzeba dobrze zaczaić vpn konkretnie Netflix nic nie wykryje i konkretny może nawet udostępnić największy czyli amerykański serwer tam można znaleźć konkretnie wszystko praktycznie nie testowałem ale pisze w Google że da się zrobić

ssendas

wiem że ciężko to znieść bo tak nie wolno robić film psi patrol fajny serial po jakimś czasie zerwał te psy z sezonu kolejnego dziwne to jest auta fajne z psi patrol film tylko jeśli chodzi o nie to kto wpadł na pomysł żeby nie zmieniały się biegi ręcznie albo automatyczne to niekoniecznie filmu ale w NFS heat jest taki sam samochód 1 i start powinni to rozpatrzyć w filmie jest tak ogólnie to film nfs ale ocena 1 6.5/10

Posesivo

Bazując na artykule z The Sun Everest w czasie kręcenia brała udział w innym projekcie. Mimo że chciała wziąć udział w Wielkim filmie gaża jaka jej zaproponowali oraz czas antenowy skłonił ja do rezerwacji. Jak powiedziała podczas wywiadu " jest mi przykro że produkcja nie doceniła mojego wkładu do uniwersum Paw Patrol, na spokojnie muszę przemyśleć czy dalej wiązać swoją przyszłość z tym projektem". Nie oficjalnie także mówi się o jej konflikcie z Ryderem który, jak donoszą plotkarskie media był bardzo przeciwny jej zatrudnieniu do serialu.

ocenił(a) film na 7
ravael_3

Kapitalne, uśmiałem się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones