PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1143}
7,3 96 863
oceny
7,3 10 1 96863
5,9 20
ocen krytyków
Psy II: Ostatnia krew
powrót do forum filmu Psy II: Ostatnia krew

Mam nadzieję,że tak. Niesamowita postać i świetny Żmijewski.

Karina_15

niemożliwe. Wolf skończył tak jak Olo. Do pewnego stopnia myślę że za to samo xD

ocenił(a) film na 7
zniesmaczony

Czemu niemożliwe. Według mnie właśnie przeżył, bo go Nadia zaprowadziła do lekarza. Wprawdzie był to weterynarz, ale na pewno mu jakoś pomógł, może zawiózł do normalnego szpitala. Ale pomógł.

ocenił(a) film na 10
zniesmaczony

apropo Wikipedii heh...na Naszej Klasie Konto Wolfa tez Mówi że zyje...buhaha...a serio to sadze że przeżył...

ocenił(a) film na 6
Karina_15

Przeżył. Jeżeli w filmie sensacyjnym nie jest powiedziane wprost, że postać pierwszoplanowa zginęła, to nie zginęła. ;) Nie przez przypadek Wolf uciekł z eksplodującego pociągu, a Franz zadzwonił po pomoc. Ta postać cieszyła się po prostu zbyt wielką sympatią widzów by ją uśmiercić.

ocenił(a) film na 7
Petrikauer

Według Wikipedi to Wolfa nie udało się uratować


http://pl.wikipedia.org/wiki/Franz_Maurer

Bondman

Bzdura . Przecież ostatnia scena z Wolfem to ta , jak Radek upada na ziemię i czołga się ranny do tej przychodni , pod którą przywiozła ich Nadja . Nie było nawet zasugerowane , że umarł . Powiedzmy , że jego los pozostał nieznany .


Masz rację - Wikipedia to wiarygodne źródło ;D

MilesQuaritch

Bardzo dobrze że w filmie nie jest podane wszystko na tacy i są wątpliwości typu przeżył czy nie przeżył.
Szkoda że Żmijewski tak się teraz rozmienił na drobne...

ocenił(a) film na 7
Karina_15

Franz mu obiecał ze go nie zabije, bo nie zabiłby swojego ostatniego przyjaciela :))

ocenił(a) film na 7
pastor_x

W sumię to Radka dało się lubić tylko był trochę porąbany ;-))

ocenił(a) film na 8
Bondman

Po 1 to rola była świetnei zagrana

Wolf był typowym komunistą, zimnym i wiedzącym co robi, co chce
Oczywiście komunistą radzieckim, to mam na myśli ;)

swietnie zagrał tą role
I btw, takie skurwle jak ten którego grał nie umierają tak łatwo
więc pewnie przeżył ;)

ocenił(a) film na 10
szpetnysz

Przezyl .. doczolgal sie i przezyl .. a pozniej na pochybel wszystkim zostal lekarzem, widzialem go ostatnio w "Na dobre i na zle" :P

ocenił(a) film na 7
grabsoon

Pewnie że tak właśnie było, rozpoczął praktykę u tego weterynarza i zmienił dla niepoznaki - w nowej rzeczywistości politycznej - nazwisko
z Wolf na Burski.

Heatseeker

Dawno nie oglądałem, ale pamiętam, że ku mojemu zdziwieniu - Franz zostawił go przy życiu.

ocenił(a) film na 10
marek222

Moim zdaniem weterynarz przerobił go na psie żarcie :D w końcu film nosi tytuł "Psy" ;) Taki żarcik hehe

ocenił(a) film na 10
Titan2005

No zajebisty żarcik.....................;/

t_franc

Wolf został batmanem, albo jak kto woli czarnym i zasuwa na rowerku po Sandomierzu. A swoją drogą jakby puścili Psy i Krolla w jakimś kinie poszedłbym na seans mimo że oglądałem w domu ..dziesiąt razy. Film ma depresyjny klimat z muzyką Michała Lorenca zapada w pamięci. Żal patrzec na to w czym teraz Pan Linda gra ale widac taka kolej rzeczy i może dlatego Kondrat podziękował polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 9
pastor_x

właściwie, to Franz obiecał że go nie zabije, A ZABIŁBY OSTATNIEGO PRZYJACIELA, więc twoje słowa to lekka nadinterpretacja

ocenił(a) film na 9
part3m

Na 100 % Franz nie zabiŁ Wolfa. Był człowiekiem z zasadami, jezeli powiedział że go nie zabije to nie zabił

part3m

"Tacy ludzie jak my nie mają przyjacół"

Pamiętacie przesłuchanie w jedynce??
"Odstrzeliłem mu łeb"
tyle o stosunku Franza do kolegów:)

ocenił(a) film na 7
bf109f

Przeżył. Powstaje "W imię zasad" i wiadomo że Żmijewski jako Wolf będzie ;-). Oby tylko był dobry powrót bo różnie bywa z kontynuacjami kultowych filmów po latach ale "Pitbull: ostatni pies" w reżyserii Pasikowskiego był moim zdaniem całkiem na poziomie mimo kilku uproszczeń (ale może się czepiam) więc na pewno jak staje za 3 częścią Pasikowski wiadomo że będzie przyzwoicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones