PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597097}

Psy mafii

Triple 9
6,4 29 809
ocen
6,4 10 1 29809
5,2 10
ocen krytyków
Psy mafii
powrót do forum filmu Psy mafii

To co zrobił reżyser mając tylu dobrych aktorów to kpina, jedyny plus filmu to dwie, trzy sceny akcji, mamy tu multum bohaterów i żadnej narracji, prowadzenia historii, pokazania jakiegoś rysu każdej z postaci, w efekcie nawet dobrzy aktorzy niewiele budują i ogląda się to bez większych emocji. Film się po prostu rozlatuje jako film.

ocenił(a) film na 7
hagen_filmweb

Coś się tak uparł z tym prowadzeniem postaci? Z grubsza było nakreślone to co potrzebne.

hagen_filmweb

Proponuję powrót do " M jak miłość" i nie zawracać dupy swoimi wywodami na poziomie upośledzonej gimnazjalistki.

ocenił(a) film na 5
omen999

A ja proponuje więcej kultury na co dzień.

hagen_filmweb

To świetnie, że myślisz o poprawie swojej kultury, ale nikogo tu to nie obchodzi.

ocenił(a) film na 5
omen999

Masz inne zdanie - zachowaj je dla siebie, skoro nie potrafisz normalnie rozmawiać, a atakujesz ludzi, bo mają inną ocenę filmu - zresztą nie jest ona odosobniona i podobny zarzut po części pojawia się nawet recenzji Filmweb-u i co wszyscy są niedorozwinięci intelektualnie - za to Ty prezentujesz swoimi jednozdaniowymi wywodami poziom, że klękajcie narody.

hagen_filmweb

Chu,j mnie obchodzi recenzja filmu.

ocenił(a) film na 5
omen999

To po co w ogóle piszesz, żeby się pochwalić światu, że już umiesz ?

hagen_filmweb

Nie produkuj się za bardzo, bo czytać umiałem w wieku czterech lat a pisać rok później.

ocenił(a) film na 5
omen999

Niesamowite - nie ośmieszaj się.

hagen_filmweb

Ciężko pojąć takiemu matołowi jak ty? Nie dziwię się.

ocenił(a) film na 5
omen999

Słuchaj koleś - nie ja zacząłem pisać w Twoim temacie, a Ty w moim i napisałeś raptem jedno zdanie w dodatku chamskie, bez grama uzasadnienia. Internet to nie miejsce dla odreagowania własnych życiowych fobii, czy niepowodzeń, gdybyś przejrzał głosy w wątku to widziałbyś, że wielu ludzi ma podobne zdanie. Inne zdanie w sprawie filmu jest motywem, dla obrażania ludzi, poniewierania ich z błotem i wypisywania inwektyw ?

hagen_filmweb

Wiesz dlaczego napisałem?

ocenił(a) film na 5
omen999

Szczerze nie wiem, trudno nawet twoje wpisy zakwalifikować jako wypowiedzi, skoro to atak na moją osobę bez grama odniesienia się do samego filmu. Dwa gdybyś poświęcił sobie chwilę czasu, to widziałbyś, że mój głos nie jest odosobniony i mamy tu różne wypowiedzi z czego wiele krytycznych, ale to nie jest powód do chamstwa - ludzie ze sobą rozmawiają - ale powtarzam ludzie.

hagen_filmweb

Bo mogę.

ocenił(a) film na 5
omen999

No tak w realu nie miałbyś tyle odwagi, zastanów się człowieku nad sobą, zanim to słowo człowiek nie będzie w Twoim przypadku pisane na wyrost.

hagen_filmweb

Miałbym i wcale się nie mam zamiaru zastanawiać nad sobą, bo niby dlaczego. Natomiast na wyrost, to mogę o tobie powiedzieć: matole, bo faktycznie jesteś tępym przygłupem z przerostem ambicji.

ocenił(a) film na 5
omen999

Bo pierdo........ bezsensu - obrażasz mnie już któryś raz, a nie napisałeś jednego sensownego zdania w obronie słabego moim zdaniem filmu.

hagen_filmweb

Oczywiście, że twoim zdaniem.

ocenił(a) film na 5
omen999

Nie tylko moim - bo takich głosów na forum jest więcej, dwa 38 osób dało kciuk do góry, czyli podzielają moje zdanie i co wszystkich będziesz traktował w swoim stylu - waląc epitetami, nie oglądając kont - jakie oni filmy oglądali, jakie ocenili dobrze ? Ciekawe, że wszystkie twoje oceny są tajne i nie ma jednej twojej merytorycznej wypowiedzi, samo obrażanie ludzi od matołów bez grama argumentów. Film nie przebił się na rynku, nie miał jakiś super recenzji i nie zostanie zapamiętany, ale bronisz go totalnie w dodatku w wyjątkowo ohydnej formie, atakując ludzi, a nie poglądy.

hagen_filmweb

Dużo filmów jest dla rozrywki. Nie można ich traktować jako dzieła sztuki. Ogólnie film właśnie po to jest. Dobrze wiesz, że pierwsze filmy były komediami, które miały zabawiać ludzi, "odciągając" ich od problemów rzeczywistego świata. Jak tak potraktujesz kino, to na pewno zrozumiesz o co mi chodzi. Nie bronie takiego,takich filmów, po prostu on jest dla rozrywy a nie do rozpieprzania na elementy pierwsze. Uważasz się za znawce a zabierasz się za ocenianie czegoś, na co nie powinieneś w ogóle zwracać uwagę. Filmidło jest dobre, bo wróciłem z pracy, pier-dolłem się na łóżko i se popatrzyłem na luzie. Jak będę chciał podyskutować o sztuce, to wezmę pod uwagę inny tytuł. Pozdrawiam kolego.

ocenił(a) film na 6
hagen_filmweb

Następny faflun co od sensacyjniaka wymaga aby był dramatem psychologicznym, to film akcji ośle, idąc tym tropem to szkoda, że nie jesteś profesorem uniwersytetu tylko zwykłym fletem, i za to daje Ci ocenę 4/10

ocenił(a) film na 5
nikone

A ty jesteś profesorem? Sądząc po niskiej kulturze osobistej i formie, też nie. Dalej nawet w kinie akcji lat 90-tych mamy czytelnych bohaterów, dobrą narracje, tamte filmy były po prostu dobrze zrobione, ten nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones