PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583944}

Psy wojny

Soldiers of Fortune
4,3 1 609
ocen
4,3 10 1 1609
Psy wojny
powrót do forum filmu Psy wojny

Cóż, skuszona obecnością "Szona" postanowiłam obejrzeć. Wniosek jaki mi się nasuwa, to że
ten film nie jest zrobiony na poważnie. Uśmiechnęłam się kilka razy, tekst o "wielkości
karabinu", dzwoniący telefon czy też bardzo trafnie uchwycone wyobrażenie graczy fps'ów o
strzelaniu... A poza tym pan Bean dożył końca filmu <gratulacje>! Jednak to chyba jedyne zalety
tego "dzieła". Praktycznie brak fabuły, niedociągnięcia ( może ja się jakoś strasznie nie znam,
ale na samym początku, po odbiciu kolegi facet rzuca jak mniemam odłamkowym, który w
magiczny sposób wysadza całą jaskinię, ta staje w ogniu, ale nieprzytomny zły charakter który
leżał w środku przeżywa i wychodzi bez szwanku ?)... Obsada jest nieadekwatna do ambicji
tego filmu, który sam w sobie nie jest zły, ale podchodzi pod komedię a nie kino akcji. Sam
Sean Bean zagrał świetnie, ale zastanawiam się po co on w tym filmie i po co ten film jemu?
Ogólnie to polecam jako coś lekkiego do obejrzenia na wieczór, gdy nie ma co robić i gdy nie
oczekujcie za wiele ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones