PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8975}

Psychopata

Copycat
7,1 18 725
ocen
7,1 10 1 18725
5,5 4
oceny krytyków
Psychopata
powrót do forum filmu Psychopata

Film Psychopata to świetny thriller który przez cały seans trzyma widza w napięciu jest doskonale utrzymany w klimacie takiego hitu jak Milczenie owiec i ten klimat lat 90 bezcenny aktorstwo tez stoi na rewelacyjnym poziomie generalnie wszystko na plus ten film polecam wszystkim wielbicielom gatunku będą zadowoleni na nudne wieczory pozycja obowiązkowa.

numer6

Potwierdzam. Film może nie powala na kolana i jest przewidywalny (zwłaszcza dla osób które widziały mnóstwo horrorów i thrillerów z tamtej dekady) ale to filmidło ma w sobie to coś, ten przyjemny klimat filmów z lat 90. Jestem ogromnym fanem filmów z tamtych lat i polecam go wszystkim fanom filmowych psychopatów :-)
Swoja drogą często się zastanawia, dlaczego filmy z lat 80. i 90. są dla mnie tak wyjątkowe? Chociaż widziałem wszystkie najważniejsze dzieła filmowe z tamtych lat (z gatunków: horror, kryminał, thriller i sci-fi) to wciąż nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: co takiego kryje się w kinematografii tego okresu że nie mogę oderwać wzroku oglądając jej owoce? Klimat? maniera reżyserska? a może po prostu zwykły sentyment za gówniarskimi czasami, czasami które już nigdy nie wrócą :-(
Tak czy inaczej gorąco polecam ten film, ja dałem mu 8/10 tak jak założyciel tematu.

ocenił(a) film na 7
numer6

Zgadzam się dobry thiller ma klimat jest napięcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones