PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8975}

Psychopata

Copycat
7,1 18 801
ocen
7,1 10 1 18801
5,5 4
oceny krytyków
Psychopata
powrót do forum filmu Psychopata

Rewelacyjny!

ocenił(a) film na 9

Profile psychologiczne i modus operandi tylu morderców w jednym filmie, tego jeszcze chyba nie widziałem. Dobry scenariusz i aktorstwo, również motywy zbrodni są wykonane przyzwoicie. Polecam koneserom dobrych Thrillerów.

szm007

Z tym że typowy serial killer to biały mężczyzna, średnia wieku 25-35 lat który weaver mówiła na początku to sciema - a ilu to czarnych sie zabija na ulicach USA? Bez sensu są takie analizy.

ocenił(a) film na 7
KWallander_2

ale tu chodzi o seryjnego mordercę - chorego psychicznie "człowieka", dla którego zabijanie jest sztuką i czerpie z tego przyjemność a nie o jakiegoś nygusa, który zabił dla korzyści finansowych czy dla awansu w jakiejś tam pseudo-hierarchii w gangu

wiesniak84

jesteś bardzo mądry wieśniaku

ocenił(a) film na 7
KWallander_2

dziękuję bardzo za miłe słowa
" Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry. "

ocenił(a) film na 10
szm007

W pełni zgadzam się z Twoją opinią. Wczoraj obejrzałem ten film i jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo wciągający i momentami zaskakujący. Jeżeli ktoś lubi thrillery o seryjnych mordercach to gorąco polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones