PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8975}

Psychopata

Copycat
7,1 18 824
oceny
7,1 10 1 18824
5,5 4
oceny krytyków
Psychopata
powrót do forum filmu Psychopata

przyznam, że nie oglądałam tego filmu, choć bardzo chcę, ale przeszkadza mi to, że mam traumatyczne przeżycie z dzieciństwa z nim związane. jak mialam jakies 7 lat to leciał w telewizji. oglądała go moja mama. pamiętam, że widziałam początek jak głowna bohaterka poszła do toalety, a tam psychopata przewiesił sznur przez ścianę kabiny z zaciśniętą pętlą. oczywiście dalej już filmu nie oglądałam. od tamtej pory bałam się wejść do toalety publicznej w obawie, że spotka mnie coś podobnego:P mam teraz ponad 20 lat i obejrzałam multum horrorów i thrillerów, na pewno 100x mroczniejszych niż ten, a jednak moje przeżycia jako 7 latki spowodowały, że do tej pory mam barierę w obejrzeniu tego filmu. ale na pewno niedługo się przełamie i obejrzę;)
cieszę się, że udało mi się tu na filmwebie odnaleźć ten film i dziękuje wytrwałym za przeczytanie moich wspomnień:)

hrabinka

to jak musisz się odlać/wypróżnić i nie jesteś blisko domu to robisz na chodnik czy jak ?

ocenił(a) film na 7
artialpha

Cóż za poczucie humoru...

hrabinka

Jak Ci się uda to szacun, ja mam podobne wspomnienia co do "Laleczki Chucky" i nie mam zamiaru kiedykolwiek tego oglądać :D

ocenił(a) film na 8
hrabinka

Bardzo dobrze Cię rozumiem ;D Tez oglądałam początek tego filmu jako dziewczynka i o ile ten początek jakoś mnie nie ruszył, to kompletnie przeraził mnie filmik tańczącej dziewczyny, której twarz zmieniła się nagle w czaszkę. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, mogło byc inaczej, ale tak to zapamiętałam jako dziecko. Tak mnie to przeraziło, że zgasiłam tv, ale jeszcze przez wiele nocy mi się to śniło i za każdym razem tak samo przerażało. Zaraz, na polsacie, będzie ten film lleciał. Z ciekawości obejrzę ten początek, żeby sprawdzić, czy dalej będzie mnie to przerażać tak jak kiedyś, czy już mniej :)
Tak czy owak, do tej pory, mając w głowie zachowaną tamtą scene, mam dreszcze na wspomnienie tego 'filmiku'

ocenił(a) film na 8
mokfa

A ja naprawdę chciałem obejrzeć do końca ten film ale szlag mnie trafił z tymi reklamami. Ileż można? ludzie! Ostatni raz oglądałem coś na Polsacie.

cHrzanek

Tyle razy już oglądałem ten film i nigdy mnie on nie nudzi , jest on moim skromnym zdaniem naprawdę dobrze wykonany 10/10

hrabinka

Ja do dziś nie moge się przemóc żeby obejrzeć widziane fragmentami w dzieciństwie "The Fly", widziałem już cały gorefest różnych filmów ale Mucha nadal jest dla mnie tak obrzydliwa, że... nie mogę, nie dam rady! :)

hrabinka

szacunek dla Ciebie...a strach to zaden wstyd.

hrabinka

lecz sie z traumy kobieto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones