PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709830}

Pszczółka Maja. Film

Maya the Bee Movie
5,8 1 945
ocen
5,8 10 1 1945
Pszczółka Maja. Film
powrót do forum filmu Pszczółka Maja. Film

Masakra! Zniszczenie wspomnienia dzieciństwa - tą okropną animacją!

Dark_Cat

Dokładnie.

Dark_Cat

Animacja na dość wysokim poziomie. Nie widzę problemu.

Dark_Cat

To jest czyste gówno

Dark_Cat

Co wy gadacie? Nowe odcinki Mai już od dawna są dostępne w wersji komputerowej - moje dziecko je namiętnie ogląda :)

Gobula

Współczuję.

nikike

I wzajemnie.

Gobula

Z dzieci wychowujących się na takim syfie wyrośnie nam pewnie społeczeństwo jeszcze gorsze niż obecnie.

nikike

Jw.

Gobula

:*

nikike

Czemu syfie? Czym się niby różni kreska rysowana ręcznie od grafiki komputerowej, jeśli chodzi o przekaz?

Anna_Sandstorm

Tym że syf.

nikike

Merytoryczna odpowiedź ;) Nie rozumiem tego całego bólu d...y, że coś z rysowanego przeszło ewolucje do wersji komputerowej. Nie bądźmy już tacy ąę.

ciastko.

Bo zazwyczaj przejście animacji z poziomu kreski na poziom komputerowy równa się przejściu na zerowy poziom jakości.

nikike

Pojecia nie masz a sie wypowiadasz. Usun konto

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nikike

Tak jak myślałem. Niedoje-banie mózgowe. Usuń to konto. Wszyscy skorzystamy

Sarin

Ten o gąsce balbince?

ocenił(a) film na 8
nikike

"Życie jest jak darkroom, nigdy nie wiesz kto i w jaki sposób cię wydyma, ani też kogo ty wydymasz i jak. Ale to zbyt podniecające, żeby ot tak po prostu wyjść." - to z opisu profilu tej osoby.

Ktoś wie jak zablokować takie cusie? Nie chce mi się tego g... czytać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
nikike

Na pieszczotę to trzeba zasłużyć.

nikike

Ależ wodzu co wódz

RunMak

A to ja przepraszam.

nikike

Dziękuję za tak konstruktywną i wyjaśniającą wszystko odpowiedź! A animacja wygląda całkiem porządnie. Można mieć pretensje, gdyby zrobiono ją w paintowej, przyziemnej scenerii, jak Kapitana Bombę.

Anna_Sandstorm

" Czym się niby różni kreska rysowana ręcznie od grafiki komputerowej,"

O mat-ko...

sever

To było pytanie retoryczne.

Anna_Sandstorm

Fajnie, znaczenie jednego trudnego słowa już znasz. Pogratulować. Teraz wygooglaj sobie jeszcze definicje słowa "estetyka" i troche o tym jakie znacznie ma ona w życiu codzirnnym człowieka, a zwłaszcza dzieci.

sever

Jak na moje 52 lata znam troszkę polskich słów i naprawdę nie potrzebuję słownika :) Ale dziękuję za dobre chęci.

Anna_Sandstorm

Data urodzenia ma byc twoim argumentem w dyksusji?... ;) Jesli tak to strzeliłaś sobie gola do własnej bramki - wiek przemawia tu tylko na twoja niekorzysc, bo wypisujesz takie bzdury, od których włos mi sie jerzy na głowie.

sever

*jeży - oczywiscie.

nikike

Hehe, zgadzam się.

Dark_Cat

OMG!? i tutaj rada dla ciebie, bo może na to nie wpadłaś, tylko nie mów nikomu... nie oglądaj to nie zniszczysz sobie wspomnień... serio! Spróbuj!.
Nie wpadłaś na to, że bajka może jest robiona, żeby nasze dzieci miały wspomnienia o fajnej bajce za 20 lat?

Dark_Cat

A ja uważam, że przejście z kreski rysowanej na grafikę komputerową odebrało bajce coś istotnego. Kiedyś stworzenie bajki zabierało dużo czasu, dziećmi ktoś się interesował... Teraz starczy kilka kliknięć myszką na ekranie komputera i już bajka jest i odczepcie się dzieci, dajcie spokój na kilka chwil. Smutne ale prawdziwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones