PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593121}

Pułapka czasu

A Wrinkle in Time
4,7 6 417
ocen
4,7 10 1 6417
Pułapka czasu
powrót do forum filmu Pułapka czasu

Mi ten film bardzo się podobał, prosty, pełen przekazów a o to chodzi. Dla wielu w filmach liczy sie tylko agresja, seks i czarny humor. Tutaj tego oczywiście nie ma i dobrze. Napewno obejrzę go jeszcze

soba_2002

ja daje 5 za grafikę. "Panie" mogły być barwniejsze ale nie musiały być tak dziwaczne. Jest to film dla dzieci z jednym przekazem o miłości. Dla maluchów wystarczy nie trzeba szukać głębi.

soba_2002

O jakich przekazach tutaj mówisz?
Jedyny jaki znalazłam to stary i banalny "jesteś doskonała nie będąc doskonała", co było wyraźnie skierowane do małych, zakompleksionych nastolatek.
Ktoś może się kłócić, że był tam też przekaz, że rodzina to nie tylko krew i liczy się miłość, ale to raczej słabo wygląda na tle ojca chcącego porzucić adoptowanego syna na rzecz ratowania biologicznej córki.
Całą zgniliznę w ludzkim gatunku wyjaśniono kosmitą-ciemnością, który po pokonaniu przez malutką zakompleksioną nastolatkę zniknął i ludzie znów byli pełni tęczy i jednorożców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones