PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298251}
5,9 49
ocen
5,9 10 1 49

Pucked
powrót do forum filmu Pucked

Dobry 8/10

ocenił(a) film na 8

Patrząc na ocene filmu jmożna mieć wrażenie iż jest to kolejny idiotyczny film z głupimi tekstami, scenami i ogólnie jest bez sensu. Zgadza sie ale tylko w częsci. Nie jest to komedzia wysokich lotów a typowy projekt National Lampoon. FIlmy z National L można podzielić na 2 kategorie: takie któe da się oglądać i takie które się nie da. Pucked nalezy zdecydowanie do pierwszej kategori. Osobiście uważam, ze śmiało można powiedzieć, że jest to jedno z ich lepszych dzieł (obok Van Wildera czy Strzelając Śmiechem,).

Co przedstawia sobą film. Film ma typowe sceny któe mają rozśmieszyć, czyli nic specjalnego, ale są podane w taki sposób że sprawiło iż na komedi śmiałem się pierwszy raz od dłuższego czasu. Oglądam rózne komedie bo lubie i te lepiej oceniane i te niezbyt wysokich lotów ale dawno się nie zasmiałem na komedi. Tutaj chyba z 4ry razy się śmiałem.

Dodatkowym plusem jest dobra gra aktorów a w szczególności kolesia z Bundych. Jon i Faustino bardzo dobrze wypadają razem w tm filmie.

Podsumowując. Komedia średnich lotów z kilkoma dobrymi scenami. FIlm który ogląda się z przyjemnością. NIe dłuży. W sam raz na niedzielne popołudnie. Jedna z lepszych komedii z cyklu Natiopnal Lampoon's.

Ocena:
8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones