PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003038}

Pukając do drzwi

Knock at the Cabin
5,6 9 107
ocen
5,6 10 1 9107
6,4 21
ocen krytyków
Pukając do drzwi
powrót do forum filmu Pukając do drzwi

Prawdziwy horror byłby wtedy, kiedy apokalipsa okazałaby się nieprawda. Grupka fanatyków z pomieszanymi zmysłami, napaść w biały dzień, teorie konspiracyjne, dopasowywanie wydarzeń do teorii, a im bardziej fakty nie trzymają się naszej wersji, tym gorzej dla faktów. Przechodząca na ofiary psychoza, szczególnie na bardziej religijnego i rannego w głowę Erica, a wreszcie tragiczne i zupełnie niepotrzebne morderstwo, tylko po to, by okazało się, że to tylko paranoja.
A tak to o, taka mamałyga.

ocenił(a) film na 7
Olga_Dubracka

Dokładnie, też uważam, że takie zakończenie byłoby o wiele lepsze. Po cichu, sądziłam, że tak właśnie będzie... Mimo wszystko, film fajnie się oglądało.

ocenił(a) film na 5
Olga_Dubracka

Tylko wtedy to byłby zupełnie inny film i straciłby swój sarkastyczny wydźwięk.

Olga_Dubracka

Wolałbym otwarte zakończenie lub gdyby ta cała 'apokalipsa' okazała się testem na ich miłość.

użytkownik usunięty
Olga_Dubracka

(spoiler) To by mi się bardziej podobało bo oprócz dobrego aktorstwa, taki spoko po prostu Film był. Jakby nawrzucali do wora rzeczy i kazali się wylegnać jakiemuś pomysłowi.
Np, ok miłość,miłością, ale dlaczego tak, a nie inaczej musieli ratować świat? Ofiara. Samobojstwem otwierane plagi. Uprzedzenia społeczne itp

Olga_Dubracka

Ależ ten film jest idiotyczny. Jakiś pieprzony olbrzym z paranoja do pary ze schizofrenia atakuje ich dom, bierze ich na zakładników, a ten gdy ma broń, zamiast go zastrzelić (myśle, ze dwie kule by wystarczyły) zamyka go w łazience, chociaż wcześniej nie miał problemu z zastrzeleniem tej kobiety. Drugi idiota natomiast poświęca się dla ratowania świata. Jakby to o o mnie chodziło to świat by już płonął.

Szkoda, ze apokalipsa nie była tylko wymysłem tego paranoika, wyglądał na takiego co może sobie coś uroic. Ale ogolnie nie wierze w ten koniec świata. Moze świat by się nie skończył również bez jego poświęcenia?

ocenił(a) film na 4
cumartesi

Zgadzam się całkowicie ze zdaniem cumartesi. Mnie homoskseksualizm nie przeszkadza, ale czy autor musiał właśnie taka miłość przedstawić, jako tą, która może zbawić świat? W parach hetero nikt sie wystarczająco nie kochał? Poza tym film jest pełen sprzeczności i nielogiczności. Koleś mówi, że nie wolno im popełnić samobójstwa? A co robi na końcu filmu? Takich przykładów można podać więcej.

ocenił(a) film na 3
norika

na końcu filmu NIE popelnia samobójstwa.Czego nie zrozumiałeś?

norika

Ale dlaczego nie homo, bo nie rozumiem? Taki byl zamysl i tyle, nad czym tu dywagowac. Co za bezsensowny komentarz.

ocenił(a) film na 7
cumartesi

Nie oglądałeś uważnie bo kobietę zastrzelił gdy na niego biegła, a nie mógł zastrzelić po prostu spokojnie stojącej osoby. W aucie też jej nie zastrzelił a miał okazję. Nie było samobójstwa bo jeden zastrzelił drugiego, chyba że masz na myśli Leonarda ale to chodziło o rodzinę że żaden nie może się sam zabić. Więc wszystko się zgadza. Motyw LGBT nawet dobrze dobrany bo chodziło o to że świat nie lubił ze względu na orientację i nie prędko chcieli za ten świat ginąć. Mimo że obecnie za dużo LGBT w filmach tutaj całkiem spoko. Ogólnie liczyłem na jakieś bardziej zawiłe zakończenie.

ocenił(a) film na 6
Olga_Dubracka

Film jest na podstawie książki, w której na końcu

UWAGA SPOILER..........Andrew i Eric walczą o broń i niechcący zabijają Wen I przez to, że to był wypadek i sposób w jaki jest zrobione zakończenie czytelnik nie wie czy apokalipsa się skoczyła czy jednak dalej trwa.

xo_Dreamer_xo

I to by było spoko zakończenie w filmie.

Olga_Dubracka

Spodziewałem się, że tak będzie znając twórcę tego filmu i jego zwroty akcji. Tym razem jednak znowu mnie zaskoczył i nie było żadnego zwrotu akcji :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones