PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180490}

Punisher: Strefa wojny

Punisher: War Zone
6,1 22 347
ocen
6,1 10 1 22347
4,6 9
ocen krytyków
Punisher: Strefa wojny
powrót do forum filmu Punisher: Strefa wojny

Zdecydowanie gorszy od jedynki z powodu zbytniego epatowania przemocą i krwistymi scenami tak jakby rezyser tylko na tym chciał oprzeć produkcję. Odrąbywane części ciał, pekające głowy, flaki wylewające się dookoła - momentami zbierało na wymioty. Nie polecam ...

ocenił(a) film na 7
harey

Mi akurat te krwiste sceny nie przeszkadzaly ale pomomo ze w filmie byla caly czas akcja troche mnie nudzil i byl przewidywalny.

ocenił(a) film na 8
harey

Poczytaj komiks, wtedy zrozumiesz.
btw to nie jest kontynuacja Punishera z 2004 r.

ocenił(a) film na 8
harey

to ty chyba komiksów nie czytałeś właśnie taki ma być punisher no ale co takie dziecie jak ty może wiedzieć

ocenił(a) film na 10
behemoth2

facet wyjechał z tą opinią gwałtownie jakby Frank był uosobieniem dobroci i łagodności ale przedstawiony został jako pełen przemocy brutalny zawodnik

harey

Ło matko, to naprawdę nie znasz Punishera i jego kawałka Marvelowego universum...
Od jakiegoś czasu wychodzi taka "gazetowa" seria komiksowa z bohaterami Marvela (komiksy bardzo ładne, w twardej oprawie) i Punisher też jest - ale tam się dopiero dzieje! Palenie miotaczami ognia, rozpuszczaine w kwasie, jedną mafiną ekipę Frank rzuca na pożarcie tygrysom w zoo (chociaż jedna "mamuśka" przeżywa - jeno bez rąk i nóg...).
Filmowe rozwalanie twarzy pięścią czy wystrzałem ze śrutówki to mały pikuś przy komiksie...

harey

taaaaaaa ... zdecydowanie jest to krwisty gniot dla tych wszystkich oszołomów, którym na dobre wyłączyło się już myślenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones